Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Orlik w Krostoszowicach przejdzie remont. Na kilka dni zostanie wyłączony z użytku

W nadchodzących dniach nastąpi chwilowa przerwa w dostępności Orlika w Krostoszowicach. Powód? Konieczna wymiana nawierzchni boiska do piłki nożnej.

Orlik w Krostoszowicach przejdzie remont. Na kilka dni zostanie wyłączony z użytku
Boisko będzie nieczynne przez cztery dni - od 29 marca do 1 kwietnia włącznie.

W związku z koniecznością przeprowadzenia remontu nawierzchni boiska piłkarskiego na obiekcie Orlik w Krostoszowicach, Urząd Gminy w Godowie informuje o konieczności czasowego jego wyłączenia z użytkowania. Boisko będzie nieczynne przez cztery dni - od 29 marca do 1 kwietnia włącznie.

Jak przypominają godowscy urzędnicy, kompleks sportowy Orlik w Krostoszowicach został oddany oficjalnie do użytku 25 maja 2010 r. Od tego czasu jest intensywnie użytkowany, zwłaszcza jego część piłkarska. Dlatego konieczne jest przeprowadzenie remontu nawierzchni boiska do piłki nożnej.

- Za utrudnienia przepraszamy, licząc zarazem na wyrozumiałość. Wszak po remoncie nawierzchni wzrośnie komfort jej użytkowania - przekazują pracownicy Urzędu Gminy w Godowie.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].