Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Z powodu pandemii w Urzędzie Gminy Lubomia należy się umawiać. Urzędnicy przepraszają za niedogodności

- Na podstawie § 1 ust. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy, że od dnia 25 stycznia 2022 r. - do odwołania, w Urzędzie Gminy Lubomia wprowadza się ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą klientów - poinformowali urzędnicy. 

Z powodu pandemii w Urzędzie Gminy Lubomia należy się umawiać. Urzędnicy przepraszają za niedogodności
Zdjęcie ilustracyjne.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Trzeba się umówić

Sprawy, które wymagają osobistej obecności, będą załatwiane tylko i wyłącznie po uprzednim umówieniu terminu wizyty (daty i godziny) z poszczególnymi pracownikami.
Wszelkie podania, wnioski, pisma, zapytania oraz pozostałą dokumentację należy przesyłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej, poczty elektronicznej lubomia@lubomia.pl, poprzez system ePUAP (elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej) lub można wrzucać do skrzynki znajdującej się przed wejściem do budynku Urzędu.

Lista kontaktów telefonicznych do urzędu :

Biuro Obsługi, Informacja – 32 45 16 128.
Urząd Stanu Cywilnego – 32 45 16 128 wew. 40.
Ewidencja Ludności, Dowody Osobiste - 32 45 16 128 wew. 29.
Podatki i Opłaty Lokalne – 32 45 16 128 wew. 35 lub 39.
Ochrona Środowiska, dotacje do wymiany kotłów CO - 32 45 16 128 wew. 60.
Odpady komunalne – 32 45 16 128 wew. 26.
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
MichalGR 25.01.2022 11:42
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Śmiech na sali. Gdzie są radni? Kto na takie coś przyzwala?