Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Czekoladki Likwory MIESZKO

Eleganckie praliny Mieszko to wybór idealnych prezentów dla najbliższych, ale także najlepszy pomysł na wyrażenie swojego uznania lub podziękowania. Dzięki zaskakującej różnorodności smaków, wyszukanym nadzieniom i finezyjnym zdobieniom, praliny Mieszko są doskonałym pomysłem na efektowny podarunek.

Czekoladki Likwory MIESZKO

Mieszko to ponad pół wieku tradycji cukiernictwa zakładów Ślązak i Raciborzanka. Wszystko po to, by pobudzić Twoje zmysły i inspirować Cię na co dzień i w wyjątkowych chwilach.

Mieszko to producent słodyczy, który nie raz Cię zaskoczy.

Czekoladki Likwory MIESZKO

Likwory Mieszko to kolekcja pralin z płynnym, aksamitnym nadzieniem o mocnych i wyrazistych smakach, uzupełniona o kobiece smaki popularnych coctaili: Pinacolada, Tequila Sunrise, Cosmopolitan, Strawberry Daiquiry. Sekret ich doskonałego smaku tkwi w oryginalnej recepturze. Aksamitne nadzienie, z mocną nutą pokryte jest deserową czekoladą, której w składzie jest aż 61%. Praliny zamknięte są w eleganckim, finezyjnie zdobionym opakowaniu. Sprawią zatem, że poszukiwanie idealnego upominku zawsze zakończy się sukcesem, a obdarowanego uszczęśliwią swym nietuzinkowym smakiem.

www.mieszko.pl

www.facebook.com/mieszko.inspiruje/about/?ref=page_internal