Niedziela, 18 sierpnia 2019

imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

RSS

Wieści gminne

16.10.2002 00:00

Gorzyce

  • 17 października o godz. 16.00 w WDK Olza odbędzie się konkurs gwary śląskiej dla dzieci. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest znajomość gwary śląskiej. Jury przygotuje ciekawe zadania dla uczestników.
  • 19 października o godz. 19.00, w Wiejskim Ośrodku Kultury w Gorzycach, odbędzie się Biesiada Podożynkowa. Imprezę poprowadzi Jerzy Moskała wraz z zespołem. Organizatorzy przewidują wiele ciekawych konkursów i zabaw.
  • 24 października odbędzie się w Wiejskim Domu Kultury w Czyżowicach spotkanie integracyjne osób niepełnosprawnych. Organizatorem jest Koło Terenowe Polskiego Związku Niewidomych w Wodzisławiu Śl. Impreza rozpocznie się mszą św. w Kościele p.w. Chrystusa Króla w Czyżowicach o godz. 10.30. Spotkaniu towarzyszyć będzie hasło „Barwy jesieni”. Polski Związek Niewidomych wręczy listy gratulacyjne dla pracowników stowarzyszeń pomagających osobom niepełnosprawnym oraz wolontariuszom. W programie przewidziano koncert zespołu muzyczno - wokalnego osób niewidomych „Toast” z Bytomia, a także występ zespołu regionalnego „Pszowiki”. Ponadto wiele konkursów i wspólnych zabaw.
  • Numer: 42 (162)
  • Data wydania: 16.10.02