Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 27 (1574) Data wydania: 05.07.22
Czytaj e-gazetę

Burmistrz Strzedulla nagrodził 16 najlepszych uczniów z terenu gminy Krzanowice

To doroczna impreza, która organizowana jest na zakończenie roku szkolnego. Tym razem uczniów podjęto w sali narad Urzędu Miejskiego w Krzanowicach.

Nagrody wręczali: burmistrz Andrzej Strzedulla, sekretarz Joanna Tkocz i skarbnik Justyna Lubecka. Nagrodzono 16 najlepszych uczniów z klas 4 – 6 i 7 – 8 za wybitne osiągnięcia w nauce, sukcesy w konkursach, olimpiadach przedmiotowych i przeglądach. Uhonorowania wręczono w piątkowe południe 24 czerwca.

– Jak co roku wybór był bardzo trudny, średnie, które uzyskaliście, były bardzo wysokie, a do tego dochodziły jeszcze inne osiągnięcia – mówił do uczniów burmistrz Strzedulla, gratulując im wyników. – Mam nadzieję, że ci, którzy jeszcze edukacji w naszych szkołach nie kończą, będą mieli okazję w kolejnych latach następne nagrody odebrać – dodał.

Nagrody odebrali: Adam Fojcik, Jakub Fojcik, Julia Płotek, Lena Chmielewska, Amelia Holubek, Błażej Gębski, Paulina Ottawa, Weronika Urbas, Magdalena Gębska, Jan Szebel, Natalia Siwoń, Daria Żurek, Wiktoria Wódka, Kamila Sławik, Patryk Ternka i Wiktoria Ploch.

(mad)