Piątek, 23 kwietnia 2021

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

RSS

Duży kaliber: Ten mężczyzna obrabował pocztę

21.11.2017 00:00 red.

RYBNIK, WODZISŁAW Wydział Kryminalny rybnickiej komendy prowadzi postępowanie w sprawie napadu na placówkę pocztową w Rybniku. Śledczy szukaja mężczyzny ze zdjęcia.

13 listopada około godziny 12:30, dyżurny rybnickiej komendy policji otrzymał informację o napadzie na placówkę pocztową przy ulicy Kilińskiego w Rybniku. Zamaskowany sprawca, przy pomocy przedmiotu przypominającego broń palną, dokonał zaboru pieniędzy i uciekł. Na skutek napadu żadna osoba nie odniosła obrażeń. Rybniccy śledczy pod nadzorem prokuratury, wykonują czynności mające na celu wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia oraz doprowadzić do zatrzymania sprawcy.

Publikujemy wizerunek osoby podejrzanej o dokonanie przestępstwa. Na opublikowanym nagraniu, mężczyzna idzie chodnikiem przy ul. Kilińskiego, od strony ul. Wodzisławskiej w kierunku kamery. Podejrzany jest w wieku około 30 lat, szczupły, około 175 cm wzrostu, był ubrany w ciemne spodnie, granatową kurtkę, ciemną czapkę i buty koloru czarnego.

Osoby, które poruszały się pojazdami z rejestratorami jazdy, trasa Rybnik - Wodzisław, w rejonie ulic Kilińskiego i Wodzisławskiej w Rybniku w godzinach 12:20-13:00, prosimy o weryfikację nagrań pod kątem możliwości utrwalenia wizerunku podejrzanego. Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny oraz osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

(acz)

  • Numer: 47 (1327)
  • Data wydania: 21.11.17
Czytaj e-gazetę