Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Epidemia koronawirusa:

W Raciborzu o drodze przedsiębiorcy, czyli sukcesach i porażkach w tworzeniu jednego z najbardziej znanych polskich startupów

19.11.2019 13:23 | 0 komentarzy | ż

- W piątek (22 listopada 2019 r.) odbędzie się wykład Rossa Knapa - współtwórcy dynamicznie rosnącego startupu CallPage i jednego z najbardziej obiecujących młodych przedsiębiorców, który już trzykrotnie trafił do rankingu Forbes "30 under 30 Europe". Zapraszamy do Piwnicy Raciborskiej na godzinę 18.00 - informuje Emil Naglewski z Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

W Raciborzu o drodze przedsiębiorcy, czyli sukcesach i porażkach w tworzeniu jednego z najbardziej znanych polskich startupów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mimo młodego wieku Ross Knap jest przedsiębiorcą z wieloletnim doświadczeniem. To współzałożyciel i CEO jednego z najbardziej znanych startupów w Polsce (CallPage), który tworzy pierwszą na świecie Call Inteligence Platform. CallPage to system umożliwiający kontakt z klientem z poziomu strony internetowej w 28 sekund. Działa następująco: jeśli osoba odwiedzająca stronę internetową firmy lub instytucji jest zainteresowana ofertą i ma dodatkowe pytania, zostawia swoje dane kontaktowe, a firma do niej oddzwania. CallPage zmienia się w platformę, dzięki której można zarządzać wszystkimi połączeniami telefonicznymi w firmie.

Ross Knap jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Strasbourg Business School. W przeszłości pracował w firmie konsultingowej oraz był założycielem kilku firm w branżach e-commerce i usługowej. Jego aktywność została parokrotnie dostrzeżona i wyróżniona - jest zdobywcą nagród UPC Think Big oraz Audi Digital Innovation. W wieku 27 lat trzykrotnie trafiał na polskie i europejskie listy czasopisma Forbes "30 under 30". Figurują na nich osoby poniżej trzydziestego roku życia, które zdążyły już naznaczyć świat swoją działalnością.

Wykład jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należy się jedynie zarejestrować: https://evenea.pl/event/rossknap/


  • Ross Knap: "Droga przedsiębiorcy - sukcesy i porażki przy tworzeniu CallPage, czyli jednego z najbardziej znanych startupów w Polsce"
  • data: 22 listopada 2019 r. | godz. 18.00-19.30
  • miejsce: Raciborska Piwnica (ul. Batorego 5)

źródło: Przedsiębiorczy Racibórz, oprac. ż