Poniedziałek, 25 marca 2019

imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

RSS

Nie masz pomysłu na biznes ? Może pizzeria ?

17.10.2014 13:02 | 0 komentarzy | MP

Telepizza poszukuje partnera, który nawiąże z nią współpracę licencyjną i poprowadzi pizzerię pod szyldem marki. Sieć oferuje wsparcie, zarówno przed rozpoczęciem działalności, jak i w trakcie prowadzenia biznesu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rozpoczynamy rekrutację przedsiębiorców zainteresowanych współpracą licencyjną. Telepizza ma do zaoferowania sprawdzony koncept biznesowy oraz wszelkie niezbędne narzędzia, które będą wspierały rozwój lokalu - mówi Leszek Nowak, kierownik regionalny Telepizza Poland.
Telepizza jest liderem w dostawie jedzenia przez telefon oraz przez internet. W ubiegłym roku firma sprzedała ponad 6 mln. sztuk pizzy. Posiada w Polsce 115 lokali a na świecie łącznie 1259. Telepizza obecna jest w Hiszpanii, Portugalii, Chile, Kolumbii, Peru, Ekwadorze, w Panamie, Emiratach Arabskich, Rosji, Angolii oraz w Polsce. Polska jest jednym z największych rynków w grupie Telepizza Polska SA. Nasz kraj zajmuje trzecie miejsce pod względem ilości restauracji zaraz po Hiszpanii i Chile. Aktualnie w Polsce funkcjonuje 84 placówek franczyzowych i 31 placówek własnych.
Telepizza dokładnie analizuje strukturę lokalnego rynku pod względem konkurencji, liczby potencjalnych klientów oraz lokalnych zwyczajów konsumenckich. Na tej podstawie dopasowuje ofertę gastronomiczną, a także zasady współpracy licencyjnej, m.in. wysokość miesięcznych opłat franczyzowych.
- Różnorodność miast w Polsce w zależności od regionów jest bardzo znacząca. Dlatego też uznaliśmy, że nie można w każdym mieście stosować tych samych standardów współpracy franczyzowej. Liczymy, że elastyczne podejście do wymogów poszczególnych rynków spowoduje szybszy rozwój Telepizzy w mniejszych miastach oraz zachęci do inwestycji w nasz koncept - mówi Leszek Nowak.
Znajomość branży gastronomicznej i realiów rynkowych stanowi źródło sukcesu firmy oraz jej partnerów licencyjnych. Telepizza oferuje swoim franczyzobiorców szeroki zakres wsparcia. Podstawą są szkolenia teoretyczne i praktyczne w lokalach sieci, gdzie partnerzy poznają zasady funkcjonowania pizzerii, zarządzania personelem oraz obsługi klienta. Firma pomaga licencjobiorcom w sprawach personalnych, administracyjnych, prawnych oraz marketingowych. Dodatkowo, gotowy i sprawnie działający system logistyki dostaw zdejmuje z licencjobiorcy obowiązek dbania o dostawców oraz jakość i atrakcyjność cen
Przewidywana suma inwestycji :
Opłata wstępna 10 tyś zł.
Opłata miesięczna ( pierwszy rok działalności - bez opłat ), następne lata - opata kształtuje się w zależności od poziomy sprzedaży.
Przystosowanie lokalu: 100 - 200 tyś. W zależności od powierzchni i stanu technicznego lokalu.
Optymalna powierzchnia lokalu: 100m2

Osoby zainteresowane otwarciem restauracji Telepizza w Raciborzu proszone są o kontakt z: Leszek Nowak 502 456 776 mail: leszek.nowak@telepizza.pl lub pod nr tel: 797 026 900

 

 

Ogłoszenie płatne