Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Po żłobku czas na przedszkole. O nowej inwestycji piszą Nowiny Raciborskie

Nowa inwestycja oświatowa pojawi się w Markowicach. Dzielnica Raciborza, w której przybywa najwięcej nowych mieszkańców, potrzebuje pilnie przedszkola. Prezydent Dariusz Polowy właśnie zadeklarował, że placówka powstanie już w 2023 roku. Podobne problemy z dostępem najmłodszych do opieki przedszkolnej są w Brzeziu.

Po żłobku czas na przedszkole. O nowej inwestycji piszą Nowiny Raciborskie

Ponadto w numerze:

  • Szpital zlikwiduje neurologię. Nie ma lekarzy
  • Zniszczono cmentarz Żołnierzy Radzieckich
  • Nabici w pellet. Jest drogi i nieosiągalny
  • Marszałek nie chce luzować uchwały antysmogowej
  • Czy do Rzuchowa przyjedzie wicepremier Gliński?
  • Studzienna obroniła się przed masztem komórkowym. Czy skutecznie?
  • Dzieciom marzy się śmierć Putina
  • Strażackie święto w Miedoni. OSP ma nowy wóz
  • 102 lata LKS Ruda Kozielska
  • Święty-Ersetic pobiegnie w Chorzowie w Diamentowej Lidze

Kup dostęp do e-wydania aktualnego numeru Nowin Raciborskich

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].