Piątek, 18 czerwca 2021

imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy

RSS

Wybierasz się w podróż i brakuje ci odpowiedniego sprzętu? Pomoc odnajdziesz w CampBox [WIDEO]

18.05.2021 09:39 | 0 komentarzy | EK

Bagażniki narciarskie, rowerowe, bazowe i boxy dachowe. Przyczepki oraz foteliki rowerowe, hulajnogi, kaski, lampki czy dzwonki. A nawet kubki termiczne oraz alkomaty – to wszystko oraz wiele więcej znajdziesz w sklepie CampBox, mieszczącym się w Raciborzu przy ulicy Bosackiej 61 (nieopodal Lidla).

Wybierasz się w podróż i brakuje ci odpowiedniego sprzętu? Pomoc odnajdziesz w CampBox [WIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Za oknem coraz częściej świeci słońce, a kalendarz uzmysławia, że zbliżają się wyczekiwane wakacje. Planujemy więc wyjazdy, jednak w każdą podróż należy odpowiednio się przygotować. Gdzie można odnaleźć pomoc? Podpowiadamy - CampBox z Raciborza.

Firma powstała z zamiłowania do spędzania wolnego czasu w podróży. To tam uzbroisz się w potrzeby ci sprzęt do wypraw tych bliższych i tych dalszych, w samotności i rodzinnych bądź w grupie przyjaciół. – Wiemy, jak istotne jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu, dlatego oferujemy tylko produkty sprawdzone – przekonują w CampBox, gdzie nie tylko zakupisz potrzebne ci rzeczy, ale również działa tam wypożyczalnia.

Wybierając się więc w jakąkolwiek wyprawę, firma CampBox powinna być twoim pierwszym punktem do odhaczenia z listy obowiązków przed wyjazdem.

Zobacz film promocyjny:

CampBox
u. Bosacka 61, Racibórz
Tel.: 504 107 765

https://www.sklep.campbox.pl/
https://www.facebook.com/CampBox.Sklep 

Tekst sponsorowany