środa, 24 lutego 2021

imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy

RSS

WAŻNE:

Elektronicznie w przedszkolu dzięki systemowi "iPrzedszkole”

23.11.2020 11:00 | 0 komentarzy | AgaKa

Wraz z początkiem roku szkolnego dyrektorzy zostali zapoznani oraz wdrożyli system iArkuszy, który jest kompleksowym systemem organizacyjnym w szkołach i przedszkolach.

Elektronicznie w przedszkolu dzięki systemowi "iPrzedszkole”
Program "iPrzedszkole" wspiera pracę przedszkoli między innymi w zakresie rejestrowania obecności i rozliczania czasu faktycznego pobytu dziecka w przedszkolu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Program "iPrzedszkole" jest odpowiedzią na zmiany w prawie oświatowym, na podstawie których wprowadzono nowe uregulowania dotyczące obowiązków przedszkoli i opłat za ich świadczenia wobec rodziców.

Program "iPrzedszkole" wspiera pracę przedszkoli między innymi w zakresie rejestrowania obecności i rozliczania czasu faktycznego pobytu dziecka w przedszkolu, naliczania opłat za żywienie oraz za zajęcia dodatkowe. Wdrożenie programu zapewni pełną automatyzację zarządzania podległymi placówkami przedszkolnymi.

Na stronie internetowej każdego przedszkola znajduje się Regulamin korzystania z systemu "iPrzedszkola "oraz informacje dotyczące ponoszenia konsekwencji w wypadku nieterminowego płacenia, bądź innego czasu przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola.