Wtorek, 9 marca 2021

imieniny: Franciszki, Katarzyny, Mścisława

RSS

Balonowe ZOO, warsztaty bębniarsko-kuglarskie czy teatr Rawa z Katowic. Zbliża się piknik pełen atrakcji

20.07.2020 12:42 | 0 komentarzy | d

Raciborska biblioteka zaprasza dzieci, dorosłych, osoby niepełnosprawne, seniorów i całe rodziny do wspólnej zabawy w ramach projektu "Biblioteka bez barier". Pełen atrakcji piknik integracyjny odbędzie się w najbliższą sobotę przy ul. Kasprowicza 12.

Balonowe ZOO, warsztaty bębniarsko-kuglarskie czy teatr Rawa z Katowic. Zbliża się piknik pełen atrakcji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W programie pikniku integracyjnego m.in.: balonowe ZOO, warsztaty bębniarsko-kuglarskie, szczudlarz, pokaz dużych baniek mydlanych, zmywalne tatuaże, żywy robot sterowany pilotem, zamykanie w bańce mydlanej, zabawy z Tygryskiem i darmowe lody.

– W samo południe odwiedzą nas także znani raciborskiej publiczności aktorzy Teatru Rawa z Katowic, którzy zaproszą dzieci i dorosłych na magiczne chwile z japońskim teatrem wyobraźni w ramach autorskiego programu edukacyjno-artystycznego "Kamishibai. Wędrowni Opowiadacze" – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

Piknik odbędzie się w sobotę 25 lipca w godz. 11.00-14.00 przed biblioteką przy ul. Kasprowicza 12. Udział we wszystkich atrakcjach jest darmowy.

Projekt "Biblioteka bez barier" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

źródło: MiPBP Racibórz

Ludzie:

Małgorzata  Szczygielska

Małgorzata Szczygielska

Dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu.