Niedziela, 18 kwietnia 2021

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

RSS

Zmiana warty na stanowisku strażnika gorzyckich finansów

21.07.2020 07:00 | 0 komentarzy | art

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy w Gorzycach, która odbyła się 26 czerwca, odwołano ze stanowiska dotychczasową skarbnik gminy Bernadetę Grzegorzek, co związane jest z jej przejściem na emeryturę.

Zmiana warty na stanowisku strażnika gorzyckich finansów
Bernadeta Grzegorzek przechodzi na emeryturę. Jej następcą na stanowisku skarbnika gminy Gorzyce zostanie Renata Seman
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

GORZYCE Na sesji Rada Gminy odwołała z dniem 30 lipca 2020 r. z funkcji skarbnika Bernadetę Grzegorzek, która po 38 latach pracy w UG, w tym 30 lat na stanowisku skarbnika, przechodzi na emeryturę. Rada Gminy powołała na stanowisko skarbnika Renatę Seman, która jest związana z samorządem od 11 lat.

W mediach społecznościowych Bernadeta Grzegorzek podziękowała gorzyckim samorządowcom i urzędnikom za wieloletnią współpracę: – Niedługo minie 30 lat mojego skarbnikowania. Miałam w tym czasie trzech szefów Panią Krystynę Durczok, Pana Piotra Oślizło oraz obecnego tutaj Pana Daniela Jakubczyka. Szanuję ich wszystkich i serdecznie im dziękuję za wspólną pracę. Miałam też przyjemność poznać i współpracować z wieloma radnymi oraz członkami komisji spoza Rady. Pozwolę sobie wspomnieć i podziękować za współpracę przewodniczącym Rady Gminy, pełniącym tę funkcję na przestrzeni minionych 8 kadencji: Panu Stanisławowi Sitkowi, śp. Panu Jerzemu Pawelcowi, Panu Czesławowi Zychmie, Panu Krzysztofowi Małkowi oraz obecnemu – Panu Piotrowi Wawrzycznemu. Drodzy Radni i Sołtysi, dzisiaj jest okazja, żeby Wam wszystkim podziękować za wspólną pracę, pomoc oraz wyrazy sympatii. Jeżeli z mojej strony spotkała kogoś jakaś przykrość, to ze szczerego serca przepraszam. Życzę Wam dużo siły, wytrwałości i satysfakcji z pełnionej służby, zawsze trafnych i zgodnych decyzji, dobrych relacji oraz wzajemnego wsparcia i poszanowania. Osobne podziękowania kieruję do byłych i obecnych pracowników Urzędu Gminy, kierowników i pracowników wszystkich jednostek organizacyjnych gminy, serdecznie Wam dziękuję za wieloletnią współpracę i życzę wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym oraz zdrowia, szczęścia i radości w życiu osobistym. O finanse Gminy mogę być spokojna, pozostawiam je w bardzo dobrych rękach. Pani Renata Seman jest osobą bardzo dobrze przygotowaną do swojej roli, uczciwą, komunikatywną i przyjazną ludziom. Ma duże poczucie odpowiedzialności oraz wiedzę – napisała Bernadeta Grzegorzek.

Z kolei nowa skarbnik Renata Seman podziękowała za zaufanie, jakim ją obdarzono, powierzając w jej ręce finanse gminy: -Zdaję sobie sprawę, że funkcja Skarbnika Gminy to ogromna odpowiedzialność wymagającą dużego zaangażowania i dbałości o właściwie gospodarowanie środkami publicznymi. Mam nadzieję, że posiadana wiedza i zdobyte doświadczenie pozwolą mi dobrze wypełniać tę zaszczytną funkcję i nie zawieść Waszego zaufania. Obiecuję sumiennie wykonywać swoje obowiązki i utrzymywać budżet gminy w dobrej kondycji. Wiem, że nie będzie to łatwe, zwłaszcza gdy obejmuje się to stanowisko po tak doświadczonej osobie, jaką jest Pani Bernadeta Grzegorzek. Chciałabym bardzo gorąco podziękować Pani Skarbnik Bernadecie Grzegorzek za ten czas wspólnej pracy, za wprowadzanie mnie we wszystkie szczegóły związane z pełnieniem obowiązków Skarbnika, za każdą dobrą radę i pomoc, prosząc, by jak najdłużej wspierała mnie Pani swoimi wskazówkami. Jestem otwarta na dobrą współpracę dla dobra naszej gminy – zakończyła swój wpis Renata Seman.

(art)