Sobota, 8 sierpnia 2020

imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

RSS

#hot16challenge2. Anton nominował wiceprezydenta Fitę

13.05.2020 11:36 | 0 komentarzy | mad, (q)

#hot16challenge2 w Raciborzu przybiera na sile. Nominację otrzymał zastępca prezydenta Raciborza Dariusza Polowego, wiceprezydent Michał Fita.

#hot16challenge2. Anton nominował wiceprezydenta Fitę
Wiceprezydent Michał Fita, Anton - Dariusz Skowyra
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W serwisie YouTube.com co chwilę ukazują się kolejne nagrania w ramach akcji #hot16challenge2. To przedsięwzięcie, w ramach którego muzycy, ale nie tylko, nagrywają 16-wersowy utwór i nominują kolejne osoby do akcji. Całość ma zachęcać ich odbiorców do wsparcia finansowego akcji organizowanej w serwisie siepomaga.pl. Pieniądze finalnie mają wesprzeć lekarzy walczących na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Zgodnie z zasadami nominowani mają przygotować swój utwór w ciągu 72 godzin.

We wtorek 12 maja swoją „szesnastkę” nagrał producent muzyczny, raciborzanin Dariusz Skowyra - znany większości jako Anton. W swoich nominacjach pokusił się o zaproszenie do akcji Michała Fitę. Co na to wiceprezydent?

Zapytany przez nas wiceprezydent Michał Fita, przyznał, że nominację przyjął z uśmiechem. Choć, jak dodał, dowiedział się o tym dzisiaj (13 maja). Wyjaśnił, że rozważy nagranie własnej „szesnastki”. - Lepiej czegoś nie zrobić, niż zrobić do bani. Jeżeli uda mi się zrobić coś, co uznam za dostateczne, to wtedy się zaangażuję. Jeżeli będzie to niedostateczne, to po prostu wpłacę pieniądze na tę akcję - powiedział nam Michał Fita. Wiceprezydent akcję #hot16challenge2 ocenia jako dobry ruch społeczny. Wskazuje, że każda akcja mająca wesprzeć medyków w walce z COVID-19 jest pozytywna.

Czytaj również: Ludzie:

Michał Fita

Michał Fita

Wiceprezydent Raciborza