Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Słońce chętnie zapłaci twoje rachunki za prąd!

23.04.2020 13:17 | 0 komentarzy | MK

Montaż instalacji fotowoltaicznych staje się coraz popularniejszy i to nie tylko w krajach, gdzie słońce świeci 365 dni w roku. W Polsce stanowią, bowiem jeden z najpopularniejszych sposobów na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Są w pełni przyjazne środowisku – nie emitują zanieczyszczeń oraz hałasu. Mają niskie koszty eksploatacji, a pozwalają na wytworzenie od kilku do kilku tysięcy W.

Słońce chętnie zapłaci twoje rachunki za prąd!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Charakteryzują się również prostą konstrukcją, łatwością montażu oraz powszechną dostępnością. Doskonale nadają się do zasilania domów mieszkalnych, budynków inwentarskich, reklam czy statków.

Właściciele nieruchomości, którzy zdecydowali się zasilać swoje domy energią słoneczną mogą skorzystać z bezzwrotnej dotacji w ramach programu rządowego „Mój Prąd”, przyznawanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Drugi nabór przyjmowania wniosków ruszył 13 stycznia br. i potrwa do 18 grudnia 2020r. Jednorazowo można uzyskać do 50% zwrotu inwestycji, ale nie więcej niż 5 tys. zł.

Więc, jeśli ty też chcesz czerpać energię ze słońca oraz zmniejszyć swoje rachunki za prąd? Skontaktuj się z naszym doradcą techniczno- handlowym. Wykonamy instalację i napiszemy wniosek o dotację.

W czasie pandemii pracujemy zdalnie, więc prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Dowiedz się więcej – Racibórz, ul. Chopina 14/6

tel. 32 348 28 26, www.dofinansowania-kotly.pl

Materiał zewnętrzny