Czwartek, 22 października 2020

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Czy w Raciborzu jest miejsce na kolejnych trenerów personalnych?

20.03.2020 15:30 | 0 komentarzy | MK

Coraz więcej osób szkoli się i zdobywa certyfikaty aby móc zostać trenerami fitness i prowadzić treningi personalne, jednak pojawia się pytanie czy nie ma już przesytu na rynku, no i jak pozyskać klientów na treningi personalne, gdy w Raciborzu konkurencji nie brakuje. W odpowiedzi na te wszystkie wątpliwości przychodzi nowa sieć siłowni Just GYM, która poszukuje trenerów personalnych, a także pomaga im, aby wszystkie powyższe obawy zniknęły. Nowa siłownia w Raciborzu to również nowe osoby, które ruszą na treningi. W obecnych czasach ludzie niezależnie od wieku zaczynają trenować, gdyż chcą dbać o swoje sylwetki i zdrowie, szczególnie, że zbliża się sezon wakacyjny.

Czy w Raciborzu jest miejsce na kolejnych trenerów personalnych?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jakie mam korzyści z bycia trenerem w Just GYM Racibórz?

Bycie trenerem na jednej siłowni to z pewnością duża wygoda, gdyż nie musisz ciągle przemieszczać się z miejsca do miejsca, dodatkowo Twoi podopieczni dobrze wiedzą, gdzie Cię szukać. Trenując pod marką Just GYM wzbudzasz większe zaufanie wśród potencjalnych klientów, gdyż sieć klubów fitness kojarzona już jest z pewną jakością, na którą Ty będziesz musiał pracować latami. Dodatkowo w klubie fitness Just GYM w Raciborzu masz dostęp do obiektu 24/7/365, dzięki czemu możesz prowadzić treningi o dowolnej godzinie i w dowolne dni bez ograniczeń. Warto wspomnieć również, że na siłowni znajdziesz nowoczesny i profesjonalny sprzęt do ćwiczeń. Cena karnetu OPEN to jedyne 69 zł, a w przedsprzedaży tylko 59 zł, co może być dodatkową korzyścią dla Twoich podopiecznych, którzy nie będą musieli przepłacać za wejściówki na siłownię, a więcej pieniędzy będą mogli zostawić w Twoim portfelu.

Jak mam pozyskać klientów jako trener personalny?

Pozyskiwanie klientów będąc trenerem personalnym jest naprawdę proste współpracując z Just GYM, gdyż sieć siłowni dba o to aby promować swoich trenerów. Just GYM daje możliwość prowadzenia treningów grupowych, a także konsultacji z trenerami podczas, których w łatwy sposób możesz pozyskać podopiecznego. Swoich trenerów siłownia Just GYM w Raciborzu promuje w swoich mediach społecznościowych, a także co jakiś czas w klubach odbywają się eventy w czasie, których trenerzy mają możliwość wykazać się i zaprezentować klubowiczom, którzy mogą być zainteresowani ich ofertą treningową.

ZOBACZ FILM: https://www.youtube.com/watch?v=3ohNn9RoT88

Czy nadaję się na trenera personalnego w Just GYM Racibórz?

Jeśli jesteś osobą, która skończyła odpowiednie szkolenia trenerskie poparte certyfikatami, a także kochasz to co robisz to zdecydowanie pasujesz do teamu Just GYM. W nowym klubie fitness w Raciborzu stawia się na rozwój, dlatego rozpoczęcie współpracy wiąże się z wyzwaniami, które pozytywnie wpłyną na Twoją karierę zawodową. Siłownie są otwarte na prowadzenie szkoleń dla innych trenerów czy organizowanie wykładów dla klubowiczów. Jeśli czujesz, że Just GYM w Raciborzu to idealne miejsce pracy dla Ciebie to koniecznie sprawdź ofertę tutaj PRACA TRENER >> SZCZEGÓŁY i wyślij swoje CV.

 

  

Just GYM RACIBÓRZ

47-400 Racibórz
ul. Ogrodowa 46
tel. +48 577 490 750

email: raciborz.ogrodowa@justgym.pl 
facebook: https://www.facebook.com/justgymraciborz/ 
www.justgym.pl 

Materiał zewnętrzny