Czwartek, 22 października 2020

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Zostań Twarzą Marki Kosmetycznej!

05.02.2019 12:18 | 0 komentarzy | MK

Marka kosmetyczna Dermahair ogłosiła konkurs na twarz swojej firmy. W zabawie mogą wziąć udział zarówno mężczyźni, jak i kobiety, którzy ukończyli 16 rok życia. Osoby, które zwyciężą, wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, której efekty otrzymają w specjalnym albumie. Zwycięzcy zostaną także nagrodzeni zestawem firmowych kosmetyków.

Zostań Twarzą Marki Kosmetycznej!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Marka Dermahair pojawiła się na polskim rynku początkiem 2019 roku. Premierowym jej produktem jest szampon przeciw wypadaniu włosów Dermahair Herbal. Właściciel marki zapowiada, że wkrótce na rynku pojawią się kolejne produkty takie jak odżywki, spraye, produkty do stylizacji.

Konkurs jest świetną alternatywą dla osób, które marzą o karierze modela lub modelki. Jest on szansą na przeżycie wyjątkowej przygody na planie zdjęciowym i poznanie kulis tego zawodu.

Zasady konkursu są proste. W zabawie może wziąć udział każdy, kto zakupi od 17 stycznia do 28 kwietnia br. szampon Dermahair Herbal, a następnie wyśle formularz konkursowy wraz ze swoimi zdjęciami i skanem dowodu zakupu (paragon lub faktura) najpóźniej do 30 kwietnia br. na adres: biuro@dermahair.pl . Organizator konkursu 5 maja na swoim facebooku opublikuje zdjęcia osób, które zakwalifikowały się do II etapu.

W tym etapie decydują internauci, którzy oddają głos poprzez like oraz jury, w skład którego wchodzić będą przedstawiciele marki. Punkty zebrane podczas głosowania internetowego i zebrane w ramach obrad jury sumują się. W konkursie wygrywają trzy osoby, które uzyskają największe noty.

Dla wszystkich osób, które zgłoszą się do konkursu, organizator przygotował wyjątkowy prezent w postaci 50% rabatu na kolejne zakupy w sklepie internetowym marki Dermahai

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie organizatora: www.dermahair.pl/zostan-twarza-marki

Materiał zewnętrzny