Poniedziałek, 14 października 2019

imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty

RSS

POS program kasowy to idealne rozwiązanie dla branży gastronomicznej

03.01.2019 14:56 | 0 komentarzy | (s)

W obecnych czasach błyskawiczny rozwój technologii sprawia, że możemy coraz szybciej, lepiej i sprawniej prowadzić biznes, generując coraz większe zyski przy jednoczesnym ograniczaniu wysiłku, jaki to za sobą niesie. Do niedawna jednak brakowało skutecznych i bezpiecznych rozwiązań dla branży gastronomicznej, które to pozwoliłoby zmaksymalizować efektywność barów, restauracji, pubów, czy budek z jedzeniem. Teraz stało się to jednak możliwe dzięki programowi kasowemu POS, który to niedawno zadebiutował na rodzimym rynku.

POS program kasowy to idealne rozwiązanie dla branży gastronomicznej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czym jest i do czego służy?

POS to kompleksowy system umożliwiający sprawniejsze zarządzanie lokalem gastronomicznym. Głównymi korzyściami jakie oferuje są:

  • możliwość prowadzenia ewidencji sprzedaży,
  • możliwość bezpośredniego wydruku paragonów kasowych oraz bonów promocyjnych,
  • możliwość błyskawicznego podglądu stanu magazynowego,
  • możliwość generowania raportów,
  • możliwość wykonywania operacji w Chmurze (Cloud Computing),
  • szybka i bezproblemowa instalacja oprogramowania.

Dlaczego warto?

Poza ogromem oferowanych funkcji, na korzyść POS program kasowy przemawia też fakt, że można z niego korzystać nawet w sytuacji, gdy w danym momencie nie mamy połączenia z Internetem. Wszelkie przetwarzane dane zapisywane będą w urządzeniu, natomiast po ponownym ustanowieniu połączeniu z Siecią zostaną one zapisane w Chmurze, co umożliwi z kolei szybki i łatwy dostęp do nich z dowolnego urządzenia. Użytkownik będzie mógł zapoznać się ze statystykami, raportami oraz przygotowywaną dokumentacją niezależnie od tego gdzie się znajduje. Do tej pory żadna aplikacja nie oferowała tak dużej swobody i wygody!

Niska cena kluczem do sukcesu

Na uwagę zasługuje także relatywnie niska cena rozwiązania. Dostęp do wszystkich nadmienionych powyżej funkcji to koszt jedynie 78 złotych netto miesięcznie, która to opłata uiszczana jest w modelu abonamentowym. Trudno o bardziej rozbudowane rozwiązanie do obsługi lokalu gastronomicznego, szczególnie w tak korzystnej cenie. Na korzyść systemu kasowego POS, dostępnego z poziomu witryny joinposter.com/pl, przemawia także łatwość instalacji – nawet niewprawiony użytkownik nie będzie miał problemu z jego zainstalowaniem oraz konfiguracją w przeciągu maksymalnie 15 minut. Po spersonalizowaniu aplikacji można niemalże natychmiast przystąpić do sprzedaży produktów.

Darmowy okres próbny

Nie dość, że cena opisywanego rozwiązania jest niezwykle korzystna, to dodatkowo użytkownik ma możliwość wypróbowania rozwiązania i sprawdzenia czy sprawdzi się ono w przypadku prowadzonej działalności gospodarczej bez ponoszenia jakichkolwiek opłat przez okres aż 15 dni. Przez ten czas możliwe będzie dokładne zaznajomienie się ze wszystkimi funkcjami platformy, dostosowanie programu do specyfiki biznesu i wygenerowanie pierwszych raportów.

Jeżeli program POS okaże się strzałem w dziesiątkę, a z dużą dozą prawdopodobieństwa tak właśnie będzie, można od razu przejść do trybu abonamentowego bez ryzyka, że utracone zostaną jakiekolwiek dane czy dokumentacja z okresu próbnego. Bezpieczeństwo oraz stuprocentowe zadowolenie klienta – to właśnie wyróżniki systemu kasowego POS!

Niezawodność, która procentuje

Mimo, iż program POS jest rozwiązaniem dosyć nowym, to szturmem podbija branżę gastronomiczną w kraju nad Wisłą. Okazuje się bowiem, że na przestrzeni ostatnich miesięcy skorzystać z niego postanowiło ponad pięćdziesiąt tysięcy lokali. Znaczna część z nich już dawno przeszła z okresu próbnego na model płatności abonamentowych, a właściciele takich punktów gastronomicznych deklarują, że są w pełni zadowoleni z zaoferowanego im produktu oraz nie rozważają w najbliższym czasy jego zmiany na platformy oferowane przez konkurencję. Szacuje się, że w roku 2019 liczba aktywnych użytkowników programu kasowego POS wzrosnąć może nawet dwukrotnie. Jeżeli trend ten się utrzyma, to za rok lub dwa stanie się on najpopularniejszym oprogramowaniem w swojej kategorii! Warto już dziś zdecydować się na jego zakup i dołączyć do grona zadowolonych klientów.

Materiał zewnętrzny