Wtorek, 26 maja 2020

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

RSS

W Lubomi bez zmian. Wójt zaprzysiężony, przewodniczący ten sam

21.11.2018 08:42 | 0 komentarzy | mak

Na inauguracyjnej sesji wójt Czesław Burek został zaprzysiężony, a radni z gminy Lubomia złożyli ślubowanie i podzielili role w radzie. Przewodniczącym rady gminy nadal będzie Andrzej Godoj. Jest za to nowy zastępca przewodniczącego.

W Lubomi bez zmian. Wójt zaprzysiężony, przewodniczący ten sam
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

20 listopada w Lubomi odbyła się pierwsza sesja rady gminy w nowej kadencji. Po złożeniu ślubowania radni wybrali przewodniczącego. Byli bardzo zgodni - jednogłośnie wybrali Andrzeja Godoja, który był przewodniczącym rady także w poprzedniej kadencji. - Z tego miejsca chciałbym szanowni radni podziękować za zaufanie, którym mnie obdarzyliście. Obiecuję, że będę się starał, by rada działała skutecznie i sprawnie - powiedział przewodniczący. Złożył też gratulacje wójtowi Czesławowi Burkowi, który został zaprzysiężony na kolejną kadencję. - Życzę powodzenia, skuteczności w działaniu i wielu dobrych pomysłów - zwrócił się do włodarza.

Przypomnijmy, że Czesław Burek jest wójtem gminy Lubomia nieprzerwanie od 3 stycznia 2001 r. W ostatnich wyborach nie miał żadnego kontrkandydata.

Nowym wiceprzewodniczącym rady gminy Lubomia został Marek Szebesta.

Ludzie:

Czesław Burek

Czesław Burek

Wójt Gminy Lubomia