Niedziela, 21 kwietnia 2019

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

Aktywny Senior w Raciborskiej świętował Międzynarodowy Dzień Emeryta

18.10.2018 23:40 | 0 komentarzy | ma.w

Zabawa taneczna przy muzyce zespołu Remix odbyła się 18 października a urozmaicały go występy członków stowarzyszenia Aktywny Senior. Gościem honorowym imprezy był prezydent Raciborza Mirosław Lenk. Chwaliła go jako włodarza miasta szefowa Aktywnego Seniora - Stanisława Potaczek.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Racibórz pięknieje w ostatnich latach, miasto się rozwija w sferze wypoczynku i gospodarki. To co pan kiedyś zaczął powinien dokończyć - życzyła prezydentowi S. Potaczek. Lenk opowiedział obecnym na spotkaniu seniorom o tym, czego samorząd dokonał w ciągu minionych lat i jakie są jego przyszłe plany. Zapewniał, że dla dojrzałych raciborzan oferta jest bardzo bogata, od karty "Senior 60+" po Senioralia, imprezę, która ma być w Raciborzu cykliczna. - Mam nadzieję, że dobrze się państwu mieszka w Raciborzu - zwrócił się do zebranych i został nagrodzony brawami.

Stefania Potaczek i Mirosław Lenk.mp3

Stanisława Potaczek życzyła swym koleżankom i kolegom aby bez trosk i problemów dożyli długich lat. - Mniej martwmy się o młodych. Oni sobie poradzą, zadbajmy o siebie - apelowała.

Liczące 150 członków stowarzyszenie odbywa cykliczne spotkania w Domu Strzeleckim Rafako ("pałacyk"), a swoje biuro ma przy ul. Staszica.

Ludzie:

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.