środa, 19 grudnia 2018

imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana

RSS

Ponad 50 kandydatów powalczy o 15 foteli radnych w Pszowie [LISTA]

18.09.2018 13:57 | 12 komentarzy | juk

O północy minął termin składania w PKW list z nazwiskami kandydatów na radnych. Dane są na bieżąco aktualizowane. W Pszowie o miejsca w radzie powalczy jak na razie 5 komitetów, które łącznie wystawiły 58 kandydatów. Gdy tylko pojawią się kolejne nazwiska kandydatów, uzupełnimy listę.

Ponad 50 kandydatów powalczy o 15 foteli radnych w Pszowie [LISTA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Okręg nr 1 - IDZIACZYK Elżbieta Aleksandra (KWW Pszów - Nasza Wspólna Sprawa), SEGET Ewelina Elżbieta (KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa), ŚLIWKA Marian Franciszek (KWW Prawo i Sprawiedliwość), KOŁODZIEJ Paweł (KWW Zgoda i Rozwój)

Okręg nr 2 - ROSAK Arkadiusz Jan (KWW Pszów - Nasza Wspólna Sprawa), MICHALSKA-SŁAWIEC Jaśmina Ryszarda (KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa), SZYMICZEK Piotr Paweł (KWWPrawo i Sprawiedliwość), KOLORZ Wojciech Jerzy (KWW Zgoda i Rozwój)

Okręg nr 3 - FRYDRYCH Krzysztof Leon (KWW Pszów - Nasza Wspólna Sprawa), PARUZEL Adam Leon (KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa), STOPA Danuta Maria (KWW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 4 - STRAMKA Czesława (KWW Pszów - Nasza Wspólna Sprawa), WALECKI Marcin (KWW Prawo i Sprawiedliwość), BADURA Bogusław Jan (KWW Zgoda i Rozwój)

Okręg nr 5 - LIS Jolanta Jadwiga (KWW Pszów - Nasza Wspólna Sprawa), JANOSZ Roman Leon (KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa), PIETRASZ Mariola Wiesława (KWW Prawo i Sprawiedliwość), JADACKI Marek (KWW Zgoda i Rozwój)

Okręg nr 6 - KRZYSTAŁA Czesław (KWW Pszów - Nasza Wspólna Sprawa), KURZYŃSKI Wiesław Wojciech (KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa), KRUPA Danuta (KWW Prawo i Sprawiedliwość), GRUSZKA Aniela Izabela (KWW Zgoda i Rozwój)

Okręg nr 7 - FRYC Grzegorz Franciszek (KWW Lepsza Przyszłość dla Pszowa), MIKE Karol Michał (KWW Pszów - Nasza Wspólna Sprawa), GLENC Krystyna Kazimiera (KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa), SOJKA Krystian Jerzy (KWW Prawo i Sprawiedliwość), KOMAREK Kazimierz Karol (KWW Zgoda i Rozwój)

Okręg nr 8 - ŻYDEK Rafał Jan (KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa), BUGDOL Mariusz Ryszard (KWW Prawo i Sprawiedliwość), KORZONEK Marek (KWW Pszów - Nasza Wspólna Sprawa), POTONIEC Justyna (KWW Zgoda i Rozwój)

Okręg nr 9 - GRZENIA Marcin Łukasz (KWW Pszów - Nasza Wspólna Sprawa), FIBIC Ilona Małgorzata (KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa), KREBS Zbigniew Józef (KWW Prawo i Sprawiedliwość), JAKUBIAK Kamil Jerzy (KWW Zgoda i Rozwój)

Okręg nr 10 - GRABIEC Jarosław (KWW Pszów - Nasza Wspólna Sprawa), STAWARSKA Stanisława Maria (KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa), SZCZOTOK Tadeusz (KWW Prawo i Sprawiedliwość), SKÓRA Daniel Piotr (KWW Zgoda i Rozwój)

Okręg nr 11 - MATUŁA Marek (KWW Pszów - Nasza Wspólna Sprawa), BASZTOŃ Ignacy Teofil (KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa), DUROK Helena Róża (KWW Prawo i Sprawiedliwość), KUCZA Teresa (KWW Zgoda i Rozwój)

Okręg nr 12 - FIBIC Maria (KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa), KOŁEK Jacek (KWW Prawo i Sprawiedliwość), ZAJONC Justyna Teresa (KWW Zgoda i Rozwój),

Okręg nr 13 - KOWOL Piotr Stanisław (KWW Pszów - Nasza Wspólna Sprawa), BLOKESZ-BACZA Hanna Aniela (KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa), PETEJA Wojciech Roman (KWW Prawo i Sprawiedliwość), GAJDA Wojciech Mirosław (KWW Zgoda i Rozwój)

Okręg nr 14 - NIKEL Jan (KWW Pszów - Nasza Wspólna Sprawa), MUCHA Robert Józef (KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa), KANIA Jolanta Łucja (KWW Prawo i Sprawiedliwość), RYSZKA Dariusz Jan (KWW Zgoda i Rozwój)

Okręg nr 15 - MIKA Tomasz Michał (KWW Pszów - Nasza Wspólna Sprawa), FIBIC Marek Arkadiusz (KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa), ŻYDEK Henryk Leon (KWW Prawo i Sprawiedliwość), GUSTIN Adam (KWW Zgoda i Rozwój)

Wykazy ulic okręgów:

Nr 1 - Wł. Majakowskiego, os. A. Biernackiego, Śląska
Nr 2 - M. Konopnickiej, K. Kruczkowskiego
Nr 3 - M. Drzymały, Jagienki, R. Traugutta od nr 1 do 29 nieparzyste, R. Traugutta 2 do końca parzyste, J. Kasprowicza, A. Wolczyka, P. Skwary
Nr 4 - Juranda, J. Kraszewskiego, W. Wróblewskiego, Ziołowa
Nr 5 - os. J. Tytki, Sportowa
Nr 6 - Wł. Jagiełły, Ks. Witolda, ul. R. Traugutta od nr 31 - do końca nieparzyste
Nr 7 - Komuny Paryskiej, Pszowska
Nr 8 - Astronautów, H. Kołłątaja, P. Niedurnego, Obrońców Pokoju, I. Paderewskiego, T. Rejtana
Nr 9 - A. Asnyka, Boh. Westerplatte, H. Marusarzówny , Niepodległości , POW, A. Zgrzebnioka
Nr 10 - Łąkowa, I. Łukasiewicza, I. Dygasińskiego, L. Staffa, K. Miarki od nr 51 do końca wszystkie
Nr 11 - Wł. Andersa, Fr. Chrószcza, J. Długosza, Kalwaryjska, J. Kusocińskiego, Lipowa, K. Miarki od nr 1do 50 wszystkie, H. Rodakowskiego, os. Kościuszki 1A do nr 15
Nr 12 - os. Kościuszki od nr 16 do końca
Nr 13 - Cisowa, O. Kolberga , Lubomska, Łanowa, Żużlowa
Nr 14 - Daleka, Dolna, Dworska, Krzyżowa, Gospodarcza, Workowa, Zielona, gen. Grota Roweckiego, St. Okrzei
Nr 15 - Armii Krajowej, Dożynkowa, Jaskółcza, Jesionowa, Szkolna, Krzyżkowicka