Sobota, 18 stycznia 2020

imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

RSS

PiS ma kandydata na prezydenta Wodzisławia. Duże zaskoczenie

10.09.2018 07:00 | 29 komentarzy | mak

Jarosław Mrozek już niedługo ma zostać przedstawiony jako kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Wodzisławia Śląskiego. "Bardzo dobra kandydatura, niesamowite kompetencje" - twierdzą w nieoficjalnej rozmowie z nami osoby związane z PiS. Jak udało nam się ustalić, Jarosław Mrozek otrzymał już pozytywną rekomendację zarządu okręgowego partii, teraz potrzebne jest zielone światło komitetu politycznego PiS w Warszawie, ale to wydaje się już tylko formalnością.

PiS ma kandydata na prezydenta Wodzisławia. Duże zaskoczenie
Teraz dla kandydatury z Wodzisławia potrzebna jest akceptacja komitetu politycznego PiS w Warszawie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jarosław Mrozek ma 51 lat, jest żonaty. - Wodzisławian z dziada pradziada, ale obecnie mieszka w Krostoszowicach - mówią nam osoby związane z PiS. Przez lata pracował w służbie celnej. Był m.in. dyrektorem Izby Celnej w Opolu i zastępcą dyrektora Izby Celnej w Katowicach. Obecnie pełni funkcję dyrektora ekonomicznego w Zakładzie Usług Górniczych. Ma wykształcenie wyższe. Ukończył m.in. studia na wydziale inżynierii środowiska Politechniki Śląskiej oraz studia podyplomowe na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. - To świetny menadżer, człowiek o dużych kompetencjach. Bardzo dobra kandydatura - oceniają osoby związane z PiS.

W 2002 r. kandydował na urząd wójta Godowa z ramienia Ruchu Autonomii Śląska.

Jak ustaliliśmy, zdecydowana większość zarządu okręgowego PiS rekomendowała kandydaturę Jarosława Mrozka (jednak nie wszyscy). Teraz potrzebna jest akceptacja komitetu politycznego PiS w Warszawie.

fot. Piotr Drabik, na licencji CC BY 2.0/flickr.com

Ludzie:

Jarosław Mrozek

Jarosław Mrozek

Kandydat na urząd prezydenta miasta Wodzisław Śląski