Piątek, 6 grudnia 2019

imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny

RSS

Dzięki Ibuk Libra biblioteka czynna jest całą dobę

20.08.2018 14:23 | 0 komentarzy | d

Książki w języku polskim do czytania na komputerze, laptopie, tablecie czy smartfonie, dostęp online 24/7 z dowolnego miejsca i możliwość zaawansowanej pracy nad tekstem - raciborska biblioteka informuje, że z myślą o swoich czytelnikach wykupiła na kolejny rok dostęp do wybranych publikacji na platformie książek elektronicznych Ibuk Libra. Sprawdź ofertę.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zgodnie z nową umową raciborska biblioteka otrzymała dostęp do 1936 tytułów z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw. Aby wypożyczyć książkę, wystarczy jedynie dostęp do Internetu i indywidualny kod PIN, który można otrzymać w każdym oddziale i filii raciborskiej biblioteki. Czytelnicy, którzy otrzymali już PIN, nie muszą pobierać nowych kodów.

Oprócz dostępu do ciekawych tytułów książek użytkownicy mogą także utworzyć osobiste konto myIBUK w celu skorzystania z zaawansowanych funkcji pracy z książką takich jak zaznaczanie tekstu, wprowadzanie zakładek, notatek, tworzenie wirtualnej półki z książkami, generowanie bibliografii czy korzystanie ze słownika i encyklopedii. Więcej informacji o tym, jak korzystać z serwisu znajduje się w działach POMOC oraz FAQ na stronie libra.ibuk.pl.

- Oprócz tego, raz w miesiącu zapraszamy do skorzystania z akcji "Prezent od IBUK Libra", w ramach której czytelnik może sięgnąć po dodatkową nowość wydawniczą. Do końca sierpnia zachęcamy do lektury książki „Lalki w ogniu” Pauliny Wilk – informuje Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

źródło: MiPBP w Raciborzu. 

Ludzie:

Małgorzata  Szczygielska

Małgorzata Szczygielska

Dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu.