Piątek, 22 lutego 2019

imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra

RSS

Jak zarobić na wakacjach?

13.07.2018 13:00 | 0 komentarzy | MK

Wakacje to czas wyjazdów, hulanek oraz swawoli, które zapewne pochłoną dużo domowego budżetu. Co zrobić, aby go podreperować? Dla osób, które nie boją się nowych wyzwań biura pośrednictwa pracy oferują pracę za granicą. Taka opcja pracy pozwala na zarobienie większej sumy pieniędzy, ale nie tylko. Wyjazd za granicę to także nowe możliwości: podszkolenie lub nauka języka obcego, zmiana otoczenia oraz nowe znajomości.

Jak zarobić na wakacjach?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wyjechać, czy nie wyjechać? Oto jest pytanie!

Jedną z osób, które wyjechały do pracy do Holandii jest SeBA, młody chłopak z Opola: „Wyjechałem od razu po maturze. Wybrałem agencję SBA Flex. Chciałem zarobić, poznać nowych ludzi, zmienić otoczenie. Do tego wszystkiego podszkolić angielski. Opłacało się! Jestem tutaj już kilka lat. Zarabiam nieźle, podoba mi się tutejszy styl życia.  Wszystkim, którzy się jeszcze wahają polecam taki wyjazd!.” Historię wyjazdu SeBy do Tilburga można śledzić na jego profilu facebookowym. Nie jest on jedyną taką osobą. Ludzie, którzy wyjeżdżają do pracy to szczególnie osoby młode. Nie mają poważnych zobowiązań i spokojnie mogą opuścić dom rodzinny na parę tygodni.

Najlepszym sposobem na naukę języka to spędzenie paru miesięcy w obcym kraju. Taką możliwość daje praca za granicą. Dla osób, które, nie znają holenderskiego będzie to doskonała okazja, aby nauczyć się słynnego Geodemorgen. Na początku jednak wystarczy znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, bo tymi właśnie językami władają Holendrzy.

Niezwykle istotne jest także doświadczenie. W wielu firmach jest ono bardzo ważne. Praca w Holandii jest doskonałym sposobem na zdobycie doświadczenia.  Przekonał się o tym SeBA: „ Czasem żałuję, że wyjechałem tak późno. Wielu moich znajomych jeszcze w trakcie szkoły wyjeżdżało na wakacje do pracy. Pomogło im to w znalezieniu pracy od razu po ukończeniu szkoły. Na początku wahałem się, ale SBA Flex zapewniło mi doskonałe warunki do pracy.”

W SBA Flex można dodatkowo zyskać dzięki bogatemu systemowi bonusów: rekomendacyjny system bonusowy, gdzie każdy pracownik, może brać czynny udział w procesie rekrutacji i polecać naszą firmę innej osobie. Jeśli ta osoba podejmie pracę to polecający w zamian otrzyma dodatkowe wynagrodzenie w formie pieniężnej lub innej.

Poza tym, jest też bonus transportowy czy bonus za przepracowaną liczbę godzin. Szczegóły w biurach SBA Flex w Polsce i Holandii.

Znaczna ilość osób ma wątpliwości związane z wyjazdem- boją się czy podołają w pracy. Nie znają przecież w większości przypadków języka, realiów panujących w danym kraju. Często nie decydują się na zmianę pracy, przez zasłyszane w mediach opinie o oszustwach i wyzyskiwaniu pracowników, jakich podejmują się agencje pośrednictwa pracy. Jak mówi SeBA, warto znaleźć sprawdzoną agencję: „ Oczywiście, że zawsze może zdarzyć się coś nieoczekiwanego. Warto sprawdzić, czy agencja ma stronę WWW i siedzibę w Polsce. Na początku ja też miałem wiele wątpliwości odnośnie wyboru pośrednika pracy, jednak SBA Flex zapewniało mi nie tylko pracę, ale i transport czy zakwaterowanie. To bardzo ważne, żeby sprawdzić czy agencja gwarantuje godziwe warunki życia. Ja zdecydowanie nie żałuję wyjazdu! Polecam każdemu z Was ten wybór.” Jesteście gotowi na spotkanie z Sebą? Zatem do dzieła, spotkamy się z nim ponownie, już na miejscu, w Tillburgu. Do zobaczenia lub jak kto woli - Tot ziens!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na www.sbaflex.pl lub przesłania aplikacji na praca@sbaflex.pl oraz do odwiedzenia jednego z naszych biur.

Tekst sponsorowany