Poniedziałek, 1 czerwca 2020

imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany

RSS

Plusy i minusy. 2017 rok podsumowuje zespół z Radlina Tata Sławek

29.12.2017 07:00 | 0 komentarzy | juk

- Rok 2017 dla naszego zespołu był bardzo wyjątkowy, ponieważ w tym roku świętowaliśmy nasze 5-lecie - mówią członkowie zespołu Tata Sławek

Plusy i minusy. 2017 rok podsumowuje zespół z Radlina Tata Sławek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Uczciliśmy je wraz z naszymi fanami 7 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie. Zagrali dla nas wtedy Roots Soldiers, DPSA i Mr.Pollack. Była to naprawdę fajna impreza - jeszcze raz dziękujemy wszystkim za przybycie.

Każdy rok, jak również ten mijający zaczęliśmy od grania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - wystąpiliśmy w Radlinie i Rydułtowach. Uwielbiamy grać dla WOŚP-u i zawsze będziemy go wspierać. Mieliśmy również przyjemność zagrać z zespołem DPSA w studenckim klubie Panopcitum w Cieszynie. Kolejnym istotnym wydarzeniem na początku 2017 r. był koncert integracyjny "Muzyczny Most" który odbył się w MOK-u w Radlinie. Organizatorem koncertu było stowarzyszenie "Radlińska Przystań". O takiej publiczności marzy chyba każdy - młodzież śpiewała, tańczyła i bawiła się do naszej muzyki. Jesteśmy również często zapraszani na zloty motocyklowe - w czerwcu graliśmy dla Samych Swoich w Krostoszowicach. Zaliczyliśmy również Dni Pszowa, Powitanie i Pożegnanie Lata w Radlinie. Udało nam się również zagrać za granicą - nasi sąsiedzi z Czech powitali nas z otwartymi ramionami. Budisov nad Budisovkou to wspaniały festiwal, na którym zostaliśmy zaskoczeni przez publiczność - ludzie, choć nas nie znali, bawili się do naszej muzyki i po pierwszym refrenie śpiewali z nami. Zakończyliśmy ten rok bardzo klimatycznie - koncertem Zaduszkowym w Rybniku. Było to super przeżycie - poznaliśmy wiele świetnych zespołów i artystów.

Podsumowując, ten rok był dla nas bardzo dobrym rokiem. Nie dość, że świętowaliśmy nasz jubileusz, to jeszcze zaliczyliśmy pierwszy występ za granicą. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, dzięki którym dalej możemy tworzyć - organizatorom imprez i naszym fanom. Oby nadchodzący rok był równie owocny i udany jak ten!