Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Choinka już jest, w środę rusza jarmark

05.12.2017 16:41 | 0 komentarzy | mak

Na wodzisławskim rynku stanął dziś kilkunastometrowy świerk. Strojeniem drzewka zajęły się Służby Komunalne Miasta. Z przygotowaniem choinki trzeba było zdążyć do środy (6 grudnia), bo wtedy rozpoczyna się Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy.

Choinka już jest, w środę rusza jarmark
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jarmark na rynku potrwa do 22 grudnia. Świąteczne ozdoby i tradycyjne przysmaki to tylko niektóre z licznych propozycji, w jakie zaopatrzone będą przygotowane pod zadaszeniem stoiska. Z przedświątecznych zakupów skorzystać można będzie codziennie od 10.00 do 17.30.

Mikołajki, koncerty kolęd, Zimowa Wioska Smerfów a także Festiwal Moczki to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na pierwszy tydzień jarmarku.

W dniu otwarcia w środę (6 grudnia) nie lada gratka czekać będzie na najmłodszych. Miasto odwiedzi Mikołaj, odbędzie się też spektakl "Mikołajowe marzenia do spełnienia". Na scenie pojawią się także artyści. W sobotę (9 grudnia) wystąpi Ola Leśniewicz, wokalistka, która podbiła serca widzów programu The Voice of Poland. Ponadto w niedzielę (10 grudnia) na scenie pojawi się Alexander Martinez, zdobywca III miejsca w drugiej edycji "Mam Talent".

Świątecznych rarytasów skosztujemy ponownie podczas organizowanego w sobotę, 9 grudnia, Festiwalu Moczki. Na najmłodszych czeka Zimowa Wioska Smerfów, wesołe animacje, a także Fabryka Mikołaja. Wizyta na jarmarku będzie okazją do odwiedzenia Poczty Świątecznej i wysłania listu z prośbą o prezenty.

Szczegółowy program jarmarku można zobaczyć TUTAJ.

fot. Służby Komunalne Miasta