Wtorek, 19 stycznia 2021

imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:

Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania. W środku natrafili na nieprzytomną kobietę

07.11.2017 08:48 | 0 komentarzy | żet

Nieprzytomna kobieta w mieszkaniu przy ul. Żorskiej w Raciborzu i nieszczęśliwe zdarzenie tuż przy komendzie straży pożarnej...

Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania. W środku natrafili na nieprzytomną kobietę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W poniedziałek 6 listopada raciborscy strażacy wyjeżdżali do akcji tylko raz. O godz. 17.11 odebrali zgłoszenie od policji o konieczności otwarcia mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Żorskiej w Raciborzu. Lokatorka nie odpowiadała na wezwania, stąd obawa o jej stan zdrowia. Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania. W środku natrafili na nieprzytomną kobietę. Udzielili jej pierwszej pomocy. Na miejsce wezwano ratowników pogotowia, którzy zabrali kobietę do szpitala. Mieszkanie zabezpieczył patrol policji. Wartość strat materialnych w zdarzeniu (wyważone drzwi) oszacowano na kwotę 1000 zł.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło we wtorkowy poranek 7 listopada tuż przy komendzie straży pożarnej. 23-letnia kobieta upadła i straciła przytomność. Strażacy natychmiast udzielili jej pomocy, stosując folię termoizolacyjną oraz aparat tlenowy. Chwilę później na miejscu byli już ratownicy, którzy kontynuowali akcję ratunkową i przewieźli kobietę do szpitala.