środa, 12 sierpnia 2020

imieniny: Klary, Lecha, Hilarii

RSS

Wakacyjny dzień w westernowym klimacie [ZDJĘCIA]

09.08.2017 10:21 | 0 komentarzy | ż

Przejażdżki wozem konnym, lekcje jazdy konnej, strzelanie z łuku i ognisko... Uczestnicy „Lata z biblioteką” spędzili kolejny dzień wakacyjnych zajęć w siodle.

Wakacyjny dzień w westernowym klimacie [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborska biblioteka od początku tegorocznych wakacji przekonuje, że lato w mieście nie musi być nudne i zaprasza dzieci do wspólnej zabawy „Na co dzień i od święta”. Tym razem, młodzi czytelnicy spędzili słoneczny dzień na „Rancho u Marka” w Bargłówce.

Na początku dzieci wybrały się na przejażdżkę wozem konnym do pobliskiego lasu. Następnie uzbrojone w łuk i... podkowy strzelały i rzucały do celu. Najważniejszym jednak punktem programu były indywidulane lekcje jazdy konnej, w trakcie których każdy mógł spróbować swoich umiejętności w siodle. Na koniec uczestnicy zajęć upiekli kiełbaski i zasiedli przy wspólnym stole.

Obszerna fotorelacja z wycieczki na www.biblrac.pl. - To oczywiście nie koniec letnich atrakcji! Już jutro 10 sierpnia o godz. 11.00 gościem biblioteki przy Kasprowicza 12 będzie Robb Maciąg – podróżnik, autor książek i miłośnik rowerów. Serdecznie zapraszamy! - informuje Magdalena Pordzik-Paskuda z MiPBP w Raciborzu.

źródło: MiPBP w Raciborzu, oprac. żet