Wtorek, 23 lipca 2019

imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

RSS

Oddaj krew razem z rybnickimi policjantami

30.11.2015 14:49 | 0 komentarzy | ż

Policyjny Klub Honorowych Dawców Krwi, po raz kolejny zorganizował Akcję Honorowego Oddawania Krwi. Już jutro, 1 grudnia 2015 r. Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Raciborza zaparkuje przed głównym wejściem do rybnickiej komendy. Od 8.00 do 13.00 krew honorowo będzie mógł oddać każdy, kto ukończył 18 lat i jest zdrowy.

Oddaj krew razem z rybnickimi policjantami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wielkość zapasów w bankach krwi jest z reguły niewspółmierna do istniejących potrzeb. Dlatego też, Policyjny Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Stowarzyszeniu HDK im. ks. Józefa Niedzieli, po raz kolejny zorganizował Akcję Honorowego Oddawania Krwi. Życiodajny płyn będzie można oddać już jutro, 1 grudnia od 8.00 do 13.00 na parkingu przed wejściem do Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, gdzie zaparkuje ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Raciborza.

Oprócz policjantów i pracowników cywilnych, każdy kto ukończył 18 lat i jest zdrowy, będzie mógł wziąć czynny udział w akcji niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują i uczynienia tak pięknego gestu, jakim jest dar własnej krwi.

źródło: KMP Rybnik