SENIORZY – wyniki i tabele końcowe
Rozgrywki piłkarskie sezonu 2017/2018 przechodzą do historii. Kilka najbliższych tygodni to czas regeneracji przed kolejną batalią o ligowe punkty, która na szczeblu lokalnym wznowiona zostanie w drugi weekend sierpnia. Zapraszamy do lektury.
II liga (PZPN)
Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 02.06.2018 roku.
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | GKS Jastrzębie | 34 | 65 | 54:30 |
2. | ŁKS Łódź | 34 | 65 | 47:23 |
3. | Warta Poznań | 34 | 62 | 43:24 |
4. | Garbarnia Kraków | 34 | 57 | 48:35 |
5. | Radomiak Radom | 34 | 55 | 52:37 |
6. | Olimpia Elbląg | 34 | 50 | 43:42 |
7. | Siarka Tarnobrzeg | 34 | 47 | 49:49 |
8. | GKS Bełchatów | 34 | 46 | 50:43 |
9. | Gryf Wejherowo | 34 | 46 | 42:46 |
10. | Rozwój Katowice | 34 | 44 | 36:44 |
11. | Stal Stalowa Wola | 34 | 44 | 44:39 |
12. | ROW Rybnik | 34 | 44 | 49:57 |
13. | Znicz Pruszków | 34 | 42 | 44:48 |
14. | Błękitni Stargard | 34 | 41 | 35:39 |
15. | MKS Kluczbork | 34 | 39 | 37:51 |
16. | Wisła Puławy | 34 | 36 | 34:44 |
17. | Gwardia Koszalin | 34 | 28 | 36:72 |
18. | Legionovia Legionowo | 34 | 27 | 36:56 |
III liga – grupa 3 (PZPN)
Wyniki XXXIV kolejki (13/16.06.2018)
- Unia Turza Śląska – Rekord Bielsko-Biała 2:0 (1:0)
- Ruch Zdzieszowice – Polonia Głubczyce 1:2 (1:1)
- Falubaz Zielona Góra – Pniówek Pawłowice 0:3 (0:1)
- Ślęza Wrocław – Polkowice 2:2 (1:1)
- Zagłębie Lubin II – Stal Brzeg 1:1 (0:0)
- Stilon Gorzów – Miedź Legnica II 3:1 (3:0)
- Piast Żmigród – Lechia Dzierżoniów 2:1 (1:0)
- Skra Częstochowa – Stal Bielsko-Biała 3:1 (1:1)
- Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik Zabrze II 2:0 (0:0)
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Skra Częstochowa | 34 | 66 | 59:28 |
2. | Ślęza Wrocław | 34 | 64 | 67:48 |
3. | Gwarek Tarnowskie Góry | 34 | 63 | 56:40 |
4. | Stal Brzeg | 34 | 60 | 69:46 |
5. | Polkowice | 34 | 59 | 64:43 |
6. | Piast Żmigród | 34 | 57 | 56:43 |
7. | Ruch Zdzieszowice | 34 | 49 | 57:44 |
8. | Rekord Bielsko-Biała | 34 | 46 | 49:50 |
9. | Zagłębie Lubin II | 34 | 46 | 53:57 |
10. | Stal Bielsko-Biała | 34 | 46 | 41:48 |
11. | Lechia Dzierżoniów | 34 | 46 | 55:58 |
12. | Stilon Gorzów | 34 | 44 | 59:61 |
13. | Pniówek Pawłowice | 34 | 43 | 43:51 |
14. | Miedź Legnica II | 34 | 41 | 42:56 |
15. | Górnik Zabrze II | 34 | 39 | 56:63 |
16. | Unia Turza Śląska | 34 | 36 | 50:62 |
17. | Falubaz Zielona Góra | 34 | 33 | 48:67 |
18. | Polonia Głubczyce | 34 | 22 | 37:96 |
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 09.06.2018 roku.
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bytomski Sport | 30 | 64 | 72:39 |
2. | Decor Bełk | 30 | 56 | 66:44 |
3. | Czaniec | 30 | 51 | 43:28 |
4. | Radziechowy-Wieprz | 30 | 50 | 69:54 |
5. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 30 | 48 | 46:29 |
6. | Wilki Wilcza | 30 | 45 | 56:54 |
7. | Tyski Sport II | 30 | 42 | 74:58 |
8. | Goczałkowice | 30 | 41 | 46:53 |
9. | Dąb Gaszowice | 30 | 38 | 54:58 |
10. | Drzewiarz Jasienica | 30 | 38 | 45:60 |
11. | Unia Racibórz | 30 | 34 | 53:59 |
12. | Spójnia Landek | 30 | 34 | 43:52 |
13. | Podbeskidzie B-B II | 30 | 33 | 42:54 |
14. | Kuźnia Ustroń | 30 | 33 | 48:51 |
15. | Beskid Skoczów | 30 | 27 | 38:72 |
16. | Lędziny | 30 | 24 | 48:78 |
IV liga (Śl. ZPN)
Wynik meczu barażowego o awans do III ligi (16.06.2018)
- Bytomski Sport – Ruch Radzionków 1:1 (1:0)
Zapowiedź meczu rewanżowego o awans do III ligi (20.06.2018)
Ruch Radzionków – Bytomski Sport (śr 18:00).
Klasa okręgowa – grupa 2 (Śl. ZPN)
Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 09.06.2018 roku.
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Slavia Ruda Śląska | 30 | 82 | 92:19 |
2. | Unia Książenice | 30 | 73 | 101:49 |
3. | Orzeł Mokre | 30 | 70 | 104:30 |
4. | Jedność Przyszowice | 30 | 64 | 79:49 |
5. | Naprzód Rydułtowy | 30 | 53 | 81:66 |
6. | Drama Zbrosławice | 30 | 50 | 99:64 |
7. | Przyszłość Ciochowice | 30 | 44 | 62:70 |
8. | Nędza | 30 | 42 | 59:59 |
9. | Tęcza Wielowieś | 30 | 35 | 55:79 |
10. | Rymer Rybnik | 30 | 34 | 42:57 |
11. | ROW Rybnik II | 30 | 34 | 65:92 |
12. | Rachowice | 30 | 34 | 49:67 |
13. | Silesia Lubomia | 30 | 31 | 57:84 |
14. | Łabędy | 30 | 25 | 54:77 |
15. | Zaborze | 30 | 19 | 35:90 |
16. | Raszczyce | 30 | 7 | 30:112 |
Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN)
Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 09.06.2018 roku.
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Płomień Połomia | 30 | 64 | 79:36 |
2. | Zameczek Czernica | 30 | 58 | 96:57 |
3. | Naprzód Borucin | 30 | 54 | 89:61 |
4. | Przyszłość Rogów | 30 | 54 | 63:36 |
5. | Gwiazda Skrzyszów | 30 | 49 | 52:44 |
6. | Naprzód Syrynia | 30 | 48 | 65:54 |
7. | Forteca Świerklany | 30 | 47 | 66:47 |
8. | Rafako Racibórz | 30 | 43 | 40:37 |
9. | Naprzód Czyżowice | 30 | 41 | 63:65 |
10. | Krzyżanowice | 30 | 40 | 63:48 |
11. | Polonia Marklowice | 30 | 40 | 55:54 |
12. | Granica Ruptawa | 30 | 37 | 55:52 |
13. | Odra Wodzisław Śląski | 30 | 36 | 46:50 |
14. | Radziejów-Popielów | 30 | 33 | 62:101 |
15. | Krzanowice | 30 | 15 | 53:110 |
16. | Naprzód Zawada | 30 | 15 | 37:132 |