Futsal ORLIKÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Zakończyła się rywalizacja w rundzie zasadniczej halowej ligi orlików. Do grupy mistrzowskiej awansowały: Unia Racibórz I, Unia Racibórz II, Tworków i Odra Centrum Wodzisław Śląski I. O miejsca od 5 do 8 powalczą: Odra Centrum Wodzisław Śląski II, Pietrowice Wielkie, Rogów oraz Unia Racibórz IV, natomiast o pozycje od 9 do 12 zagrają: Studzienna, Unia Racibórz III, Unia Racibórz V i Markowice. Sprawdź bieżące wyniki, strzelców bramek, tabele i zapowiedzi spotkań finałowych.
ORLIKI – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki IV kolejki (21.02.2015)
Tworków – Studzienna 4:0
Aron Staś, Filip Jabłoński, Krzysztof Popela, Wojciech Widera.
Rogów – Unia Racibórz V 1:1
Paweł Elsner – Wojciech Stępień.
Unia Racibórz I – Studzienna 2:0
Kacper Masiak 2.
Tworków – Unia Racibórz V 5:0
Aron Staś 2, Krzysztof Popela, Filip Jabłoński, Kajetan Białas.
Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Rogów 0:0
Unia Racibórz I – Tworków 4:0
Kacper Masiak 3, Kacper Olszyna.
Unia Racibórz V – Studzienna 2:0
Dawid Kretek 2.
Unia Racibórz I – Rogów 4:0
Filip Jurecki 2, Xavier Widera, Kacper Olszyna.
Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Studzienna 2:1
Kamil Olszewski, Jakub Odrozek – Tobiasz Urbas.
Unia Racibórz I – Unia Racibórz V 6:0
Tomasz Walaszek 2, Robert Paczuła 2, Xavier Widera, Jarosław Lechoszest.
Unia Racibórz I – Odra Centrum Wodzisław Śląski II 1:1
Tomasz Walaszek – Maciej Kilian.
TABELA – po rundzie zasadniczej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Unia Racibórz I | 15 | 41 | 62:1 |
2. | Tworków | 15 | 35 | 37:7 |
3. | Wodzisław Śląski II | 15 | 25 | 24:12 |
4. | Rogów | 15 | 10 | 9:28 |
5. | Studzienna | 15 | 9 | 8:33 |
6. | Unia Racibórz V | 15 | 6 | 5:64 |
ORLIKI – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki IV kolejki (21.02.2015)
Pietrowice Wielkie – Unia Racibórz III 0:1
Olaf Sichma.
Unia Racibórz IV – Markowice 1:0
Filip Kubów.
Unia Racibórz II – Pietrowice Wielkie 3:0
Igor Gawron 2, Maksymilian Konopacki.
Odra Centrum Wodzisław Śląski I – Markowice 6:0
Bartosz Laskowski 3, Marco Drzeniek 2, Adam Kałuża.
Unia Racibórz II – Unia Racibórz III 1:1
Michał Telejko – Szymon Bialik.
Odra Centrum Wodzisław Śląski I – Unia Racibórz IV 1:0
Arkadiusz Woś.
Pietrowice Wielkie – Markowice 2:1
Jakub Ziemkiewicz, Szymon Fleger – Bartosz Pakuła.
Unia Racibórz III – Unia Racibórz IV 0:1
Borys Brodala (samobójcza).
Odra Centrum Wodzisław Śląski I – Pietrowice Wielkie 3:1
Fabian Suchodolski, Marco Drzeniek, Filip Posmyk (samobójcza) – Rafał Klobuczek.
Unia Racibórz II – Unia Racibórz IV 3:1
Maksymilian Konopacki 2, Igor Gawron – Maksymilian Kremer.
Unia Racibórz III – Markowice 2:0
Olaf Sichma 2.
Odra Centrum Wodzisław Śląski I – Unia Racibórz II 0:1
Igor Gawron.
TABELA – po rundzie zasadniczej
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Unia Racibórz II | 15 | 40 | 43:9 |
2. | Wodzisław Śląski I | 15 | 32 | 55:9 |
3. | Pietrowice Wielkie | 15 | 18 | 18:26 |
4. | Unia Racibórz IV | 15 | 16 | 15:32 |
5. | Unia Racibórz III | 15 | 15 | 12:30 |
6. | Markowice | 15 | 6 | 11:48 |
ORLIKI – miejsca od 1 do 4 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź rundy finałowej (28.02.2015)
Unia Racibórz I – Odra Centrum Wodzisław Śląski I (sb 10:50), Tworków – Unia Racibórz II (sb 11:30), Unia Racibórz I – Tworków (sb 12:15), Unia Racibórz II – Odra Centrum Wodzisław Śląski I (sb 12:55), Tworków – Odra Centrum Wodzisław Śląski I (sb 13:40), Unia Racibórz I – Unia Racibórz II (sb 14:20).
ORLIKI – miejsca od 5 do 8 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź rundy finałowej (28.02.2015)
Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Unia Racibórz IV (sb 10:30), Rogów – Pietrowice Wielkie (sb 11:10), Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Rogów (sb 11:55), Pietrowice Wielkie – Unia Racibórz IV (sb 12:35), Rogów – Unia Racibórz IV (sb 13:20), Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Pietrowice Wielkie (sb 14:00).
ORLIKI – miejsca od 9 do 12 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź rundy finałowej (28.02.2015)
Studzienna – Markowice (sb 8:00), Unia Racibórz V – Unia Racibórz III (sb 8:20), Studzienna – Unia Racibórz V (sb 8:45), Unia Racibórz III – Markowice (sb 9:05), Unia Racibórz V – Markowice (sb 9:30), Studzienna – Unia Racibórz III (sb 9:50).