Poniedziałek, 21 czerwca 2021

imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

RSS

Zbierz załogę i weź udział w wyścigu smoczych łodzi

10.06.2021 15:56 | 0 komentarzy | AgaKa

Wyścigi smoczych łodzi będą jedną z najbardziej widowiskowych atrakcji Festiwalu Górnej Odry w Żorach. Jeśli lubicie sporty wodne i rywalizację, a przy tym chcecie świetnie się bawić, to zbierzcie załogę złożoną, np. z jednej rodziny, zakładu pracy, przedstawicieli jednego zawodu itp. i zgłoście się do udziału.

Zbierz załogę i weź udział w wyścigu smoczych łodzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Festiwal z atrakcjami

Od 25 do 27 czerwca w Żorach odbędzie się pełen atrakcji Festiwal Górnej Odry. Jedną z atrakcji będą wyścigi smoczych łodzi, które po raz pierwszy zagoszczą w mieście. Wyścigi odbędą się na „Śmieszku” w sobotę, 26 czerwca w godz. 16.00 – 18.00.

Skompletuj załogę

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu zespołu złożone np. z: pracowników jednego zakładu pracy; przedstawicieli jednego zawodu (np. nauczycieli, kominiarzy czy taksówkarzy); członków jednej rodziny; przedstawicieli jednej dzielnicy itp.

Każda załoga składa się z 10 wioślarzy (w tym minimum 2 kobiet) oraz bębniarza wystukującego rytm – ta osoba nie wiosłuje. Sternikami łodzi będą natomiast zawodowi wioślarze, przedstawicieli organizatorów, którzy zadbają o bezpieczną zabawę.

Organizatorzy proszą uczestników o przesyłanie zgłoszeń kompletnych załóg (11 osób), zawierających:

- nazwę załogi (np. nazwa firmy),

- imiona i nazwiska zawodników,

na adres mailowy bpks@um.zory.pl.

Zgłoszenie przyjmowane są do 24 czerwca. Szczegółowe informacje pod nr tel. 32 43 48 176 w godzinach pracy Urzędu Miasta Żory.