Zdrowie
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Koncert życzeń z raciborskiego szpitala

O tym, że pracownicy oddziału ginekologiczno-położniczego mają nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale i zdolności artystyczne, mogą się przekonać ci, którzy obejrzą przygotowany przez nich na Dzień Otwarty Porodówki film.

Koncert życzeń z raciborskiego szpitala

Na pomysł scenariusza opartego na koncercie życzeń, emitowanym w telewizji polskiej przez trzy dekady od lat 70. ubiegłego wieku, wpadł doktor Michał Kłosiński. Na co dzień pełni on funkcję zastępcy kierownika oddziału, a tym razem wcielił się w postać popularnego prezentera Jana Suzina. W roli Krystyny Loski możemy zobaczyć położną oddziałową Annę Kretek, która wzorem poprzedniczki prowadzi program z wrodzoną elegancją.

Za kamerą stanęła położna Agnieszka Pyrcek, która miała swój epizod w filmie, ale przede wszystkim odpowiedzialna była za reżyserię. Oprócz niej wystąpili: kierownik oddziału doktor Tomasz Chmura, doktor Grzegorz Gąsiorek, doktor Karolina Ciuberek-Hanslik oraz położne: Elwira Klima, Aleksandra Winiarczyk-Adamik, Julia Kozub, Sandra Bywalska, Agnieszka Pyrcek, Maria Morawiec i Agnieszka Mężyk.

OK

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].