Czwartek, 17 czerwca 2021

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Mieszkańcy skarżą się na działalność przychodni. Lekarz odpowiada: jesteśmy w tym mieście sami

10.05.2021 13:00 | 5 komentarzy | juk

Narodowy Program Szczepień przeciwko Covid-19 nabiera tempa. Okazuje się jednak, że w jedynej przychodni na terenie Radlina, gdzie realizowana jest akcja, preparatów brakuje.

Mieszkańcy skarżą się na działalność przychodni. Lekarz odpowiada: jesteśmy w tym mieście sami
Lekarz pracujący w NZOZ "Centrum" Piotr Sobala odpierał w trakcie obrad zarzuty kierowane pod adresem ośrodka. - Ludzie zawsze będą się skarżyć i atakować - mówił.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kwietniowa sesja radlińskiej rady była poświęcona m.in. tematom zdrowotnym. W jej trakcie część radnych przekazywało skargi i zażalenia mieszkańców na działalność NZOZ "Centrum", która znajduje się przy ul. Orkana.

Problemy z kontaktem

Dyskusję rozpoczęła radna Agata Strójwąs. - Słyszymy od naszych mieszkańców, że dodzwonienie się do przychodni graniczy z cudem - mówiła. - Niektórzy mówią, że dzwonią po trzy dni. Gdzieś jest problem - dodała. Głos zabrała również przewodnicząca rady Gabriela Chromik. - Mieszkańcy dzwonią do nas radnych i skarżą się, że muszą szczepić się w innym miejscowościach, bo z przychodnią nie mogą się skontaktować - mówiła. Zwróciła również uwagę, że dla osób starszych wyjazd na szczepienie poza Radlin może być problematyczne.