Sobota, 24 października 2020

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

18-letni Dawid z Jastrzębia-Zdroju drugi raz walczy z rakiem

18.09.2020 12:13 | 1 komentarz | ska

Po wygranej walce z nowotworem w nodze, na Dawida i jego bliskich spadła kolejna diagnoza - rak zaatakował drugą nogę. 18-latek nie traci wiary w terapię immunologiczną, jednak ze względu na jej wysokie koszty i brak refundacji, prosi wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie. 

18-letni Dawid z Jastrzębia-Zdroju drugi raz walczy z rakiem
18-letni Dawid już raz wygrał z nowotworem, ale rak wrócił. fot. Siepomaga
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

18-letni Dawid z Jastrzębia-Zdroju drugi raz walczy z rakiem

- Pierwsza wygrana bitwa dała nam nadzieję, którą potem zabrała informacja o wznowie - koszmar zaczął się ponownie. I ponownie Dawid wyszedł z tego zmagania zwycięsko! Pozostawał strach, jednak staraliśmy się żyć w miarę normalnie. Dawid zdał maturę, w październiku miał rozpocząć studia. Tymczasem okazało się, że nowotwór zaatakował drugą nogę - informuje pani Sylwia, mama Dawida. - Dawid wytrzyma, muszę w to wierzyć. On tak bardzo chce wygrać, w końcu pozbyć się raka ze swojego życia! Z całego serca proszę o pomoc. Immunoterapia to nasza jedyna nadzieja. Musimy działać szybko, bo nowotwór nie czeka. Nie daje taryfy ulgowej, wykorzysta każdą słabość, by zabić. Nie możemy mu na to pozwolić! - dodaje pani Sylwia. 

Wszyscy chętni mogą wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla młodego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju w portalu Siepomaga. Zbiórka dostępna jest pod adresem:

ZBIÓRKA NA IMMUNOTERAPIĘ DLA DAWIDA