Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

Pielęgniarki dziękują za niespodziankę, Nowiny pokazują jak do tego doszło

12.05.2020 17:40 | 6 komentarzy | ma.w

Z Gamowskiej dostaliśmy wiele sygnałów, że nasza akcja się spodobała, a Krystyna Klimaszewska - przedstawiciel samorządku miejskiego i pielęgniarka w szpitalu zakaźnym wysłała nam podziękowania z prośbą o ich publikację. Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo, gdzie mówimy jak przygotowaliśmy się i przeprowadziliśmy naszą akcję. 

Pielęgniarki dziękują za niespodziankę, Nowiny pokazują jak do tego doszło
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Podziękowanie przesłane Nowinom przez Krystynę Klimaszewską:

Rok 2020 został ogłoszony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako „ Rok Pielęgniarki i Położnej”, na cześć 200 rocznicy urodzin Florencji Nightingale.

W dniu dzisiejszym oprócz codziennej pracy wykonywanej na potrzeby pacjentów z Covid-19, spotkała nas niespodzianka, za którą chcemy serdecznie podziękować.

W imieniu wszystkich pielęgniarek i położnych pracujących w Szpitalu Zakaźnym w Raciborzu składamy podziękowania dla: Redakcji Nowin Raciborskich (zwłaszcza za zaangażowanie ze strony pani Katarzyny Gruchot), portalowi nowiny.pl oraz firmom: Eko-Okna, Rafamet i Tokai- Cobex.

Podczas wręczania dyplomów „Bohaterki czasów epidemii” pojawiły się łzy wzruszenia. Jest wspaniale, kiedy nie jesteśmy sami. Dziękujemy.


O naszej akcji przeczytasz tutaj: