środa, 19 czerwca 2019

imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

RSS

Nie przegap okazji, przebadaj się w Rydułtowach za darmo

21.09.2017 07:33 | 0 komentarzy | mak

Badanie cukru, EKG, porady ortopedy, dietetyka czy podologa, a także masaże, konsultacje i zabiegi kosmetyczne - wszystko to (i nie tylko) już podczas XII Dni Promocji Zdrowia, które 23 września odbędą się w Rydułtowach.

Nie przegap okazji, przebadaj się w Rydułtowach za darmo
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dwunasta już odsłona Dni Promocji Zdrowia w Rydułtowach stwarza okazję do sprawdzenia, w jakiej kondycji jest nasze zdrowie. Na uczestników będą czekać specjaliści, którzy udzielą cennych porad. Wśród nich pediatra, specjalista chorób płuc i internista, ortopeda, stomatolog, położna, podolog, protetyk słuchu, fizjoterapeuta, dietetyk czy kosmetolog.

Z kolei dla mieszkańców Rydułtów w ofercie znalazły się bezpłatne badania laboratoryjne. TSH (tarczyca) dla kobiet i PSA (prostata) dla mężczyzn, a także darmowe badania prób wątrobowych (AST i ALT). Do tego szereg innych bezpłatnych badań dla wszystkich. Możliwa będzie bezpłatna wymiana glukometrów.

W tym roku akcji towarzyszą warsztaty, badania mammograficzne i akcja honorowego oddawania krwi.

Miejscem akcji jest, podobnie jak w latach ubiegłych, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Karola Miarki w Rydułtowach przy ul. Świętego Maksymiliana Kolbego 5. Początek o godz. 8.00. Większość badań i porad do godz. 13.00.