Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Zlot motocyklowy w Pszowie

Start o godz. 09:00, trwa od 09 do 11 sierpnia wstęp wolny

Po raz kolejny miłośnicy jednośladów zjadą się do Pszowa, by uczestniczyć w corocznym zlocie motocyklowym. Jednym z punktu programu będzie tradycyjna parada maszyn ulicami miasta i okolic.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zloty motocyklowe, które od kilku lat odbywają się w Pszowie to imprezy, które na stałe wpisały się w tamtejszy kalendarz wydarzeń. Tym razem miłośnicy jednośladów w drugi weekend sierpnia - czyli od 9 do 11 - spotykają się na terenie byłej strzelnicy LOK przy ul. Kusocińskiego w Pszowie.

- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejny zlot motocyklowy u Hanysów. Będzie duża dawka dobrej muzyki. Ponadto oferujemy koszulkę zlotową oraz klubowy specjał, czyli Hanysówkę. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę - zachęca do wzięcia udziału w imprezie Marcin Wilczok, president Klubu Motocyklowego Hanysy FG Pszów.

Pierwszy dzień wydarzenia rozpocznie się o godz. 16.00. Cztery godziny później na scenie zagrają Anielski Orszak oraz Ci-Ho. Z kolei sobotnie świętowanie rozpocznie się o godz. 14.00 tradycyjną paradą motocyklową ulicami Pszowa i okolic. Następnie odbędzie się prezentacja tańca linowego oraz konkursy z nagrodami. Od godz. 17.30 organizatorzy zaplanowali blok koncertowy. Pszowskiej publiczności zaprezentują się Infected, D.N.O., Tata Sławek oraz Sex Bomba. Z kolei równo o północy odbędzie się erotic show. W sobotę będzie również możliwość rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych krwi lub szpiku.