Wtorek, 9 marca 2021

imieniny: Franciszki, Katarzyny, Mścisława

RSS

Zatańcz z seniorem

Start 14.11.2019 o godz. 17:00 wstęp wolny

Zamek Piastowski w Raciborzu zaprasza w czwartek 14 listopada do sali konferencyjnej na wydarzenie, jakiego jeszcze nie było - „Zatańcz z seniorem”. Spotkanie zapoznawczo-integracyjne adresowane głównie do seniorów z terenu powiatu raciborskiego. Początek o godz. 17.00.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zamek Piastowski w Raciborzu

Racibórz, Zamkowa 2

Głównym celem imprezy jest integracja środowiska poprzez wspólną zabawę taneczną. To także idealna szansa na stworzenie dodatkowych możliwości aktywizacji dla osób w starszym wieku.

Spotkanie będzie miało nieformalny charakter. Nie zabraknie pysznej kawy osłodzonej ciasteczkiem oraz programu artystycznego w wykonaniu Krzysztofa Koziarskiego, który wystąpi z minirecitalem autorskim, zachęcającym do wyjścia na parkiet. Ponadto artyści Zamkowej Grupy Teatralnej wystąpią z krótkim montażem słowno-muzycznym pt. „Z humorem przez życie”, połączonego z elementami patriotycznymi z okazji obchodzonego 11 listopada Święta Niepodległości. Spotkanie to doskonała okazja, by wspólnie potańczyć i pośpiewać.

Bilety w cenie 15,00 zł (z VAT) – do nabycia w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2, od poniedziałku do piątku: 9.00-16.00, a w soboty i niedziele: 10.00-18.00.