środa, 20 stycznia 2021

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Epidemia koronawirusa:

Zabawa w skrzypiące nutki [ZAPOWIEDŹ]

Start 28.03.2020 o godz. 15:00 cena biletu: 15-25

RCK zaprasza na wydarzenie "Maluchów w krainie dźwięku", które jak zwykle dostarczy wiele radości, tym razem poprzez "Zabawy w skrzypiące nutki".

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborskie Centrum Kultury

Racibórz, Chopina 21

"Maluchy w krainie dźwięku" - jedyny w swoim rodzaju koncert dla niemowląt i maluchów z rodzicami - wspólna zabawa w rytm rock'and'rolla, cha-chy, walca, kaczuszek i nie tylko! Koncert poprowadzi jak zawsze Dorota Banaś - więc "ta Dorotka ta malusia..." i zagra, i zatańczy.

Koncerty "Maluchy w krainie dźwięku" edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są według teorii amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety w cenie 25 zł (dorośli), 15 zł (dzieci).

Koncert odbędzie się 28 marca o godz.15.30 w RCK RDK przy ul. Chopina 28 w Raciborzu.

źródło: RCK