Sobota, 17 kwietnia 2021

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Z humorem trzeba żyć

Start 18.10.2019 o godz. 18:00 cena biletu: 60 zł

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wieczór z Kabaretem Paranienormalni. Artyści wystąpią z programem „Z humorem trzeba żyć” w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 18 października  o godzinie 18:00. Bilety są już w sprzedaży.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni Paranienormalni rozwiewają wszelkie wątpliwości i to w niezwykle zabawny sposób. Przekonają widzów, że chociaż czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, w pokonaniu trudności zawsze pomoże poczucie humoru. To cudowne lekarstwo na powszechną rutynę i inne nieszczęścia. Kabaret w swoim najnowszym programie żartuje ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością.

Na program złożą się nowe skecze, sytuacje i bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie.

- Niezwykły kontakt z publicznością oraz lekkość i energia, której nie można się oprzeć - tego można się spodziewać po występie Paranienormalnych. Przy nich uśmiech nie schodzi z twarzy – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.