Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble 2020

Start o godz. 11:00, trwa od 22 do 23 sierpnia wstęp wolny

Jesteś z Raciborza lub jego okolic? Nie wiesz gdzie, ale chciałbyś miło spędzić weekend? Weź udział w  XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Raciborza w Scrabble pod honorowym patronatem starosty raciborskiego Grzegorza Swobody i prezydenta Raciborza Dariusza Polowego.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W weekend 22-23. sierpnia na Zamku Piastowskim w Raciborzu dostąpisz szansy ukazania siły, jaka w Tobie drzemie i zobaczysz, że jesteś w stanie zwyciężyć nawet z największym bajerantem! A wszystko co musisz zrobić to używać języka, którym posługujesz się na co dzień, bo Scrabble to gra planszowa wykorzystująca słowa i zawierająca elementy taktyki, gdzie każdy ma szansę wygrać, gdyż łut szczęścia ma tu niemałe znaczenie.

Jak to zrobić?

Nic trudnego – wystarczy, że zgłosisz się przez formularz na stronie:

http://www.pfs.org.pl/turniej.php?id=1148#info 

a znajdziesz się w gronie uczestników. Co najlepsze – dla każdego zawodnika przewidziano nagrody, więc z pewnością nie odejdziesz z pustymi rękami.

Nawet jeśli nie wiesz o co chodzi – nic nie szkodzi! Intuicyjne zasady, genialne w swej prostocie, w mig zostaną Ci przedstawione i przyswojone, o co zadbają sami organizatorzy!

Scrabble to gra dla KAŻDEGO – małego i dużego, wnuka i jego dziadka, w której takie same szanse ma zarówno kobieta jak i mężczyzna – wszyscy, którzy mówią po polsku!

/Materiały prasowe/