Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
styczeń
17 poniedziałek

XI Charytatywny Koncert Noworoczny

Już 17 stycznia o godz. 18.00 odbędzie się XI EDYCJA Charytatywnego Koncertu Noworocznego. Tym razem pragniemy wesprzeć najbardziej potrzebujące Rodziny z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jastrzębiu-Zdroju. Koncert odbędzie się w kinie ,,Centrum" Jastrzębie-Zdrój.

Kino Centrum
Jastrzębie-Zdrój, Al. Józefa Piłsudskiego 27

Koncert będzie niezwykłym wydarzeniem muzycznym. Na żywo zaśpiewają: Adam Sobierajski, Iwona Socha, Adam Szerszeń przy akompaniamencie Joanny Steczek. Całość poprowadzi Jacek Woleński. Na koncercie obowiązuję bezwzględne przestrzeganie przepisów sanitarnych. Wstęp wolny - wymagane posiadanie zaproszenia. W sprawie zaproszeń proszę o kontakt z biurem poselskim.