Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble

Start o godz. 12:00, trwa od 17 do 18 sierpnia wstęp wolny

Jesteś z Raciborza lub jego okolic? Nie wiesz gdzie, ale chciałbyś miło spędzić weekend? Nie siedź w domu. Przyjdź i zmierz się w X Jubileuszowych Ogólnopolskich Mistrzostwach Raciborza w Scrabble, gdzie spotkasz wielu ciekawych ludzi i niezwykle zaskakująco spędzisz swój czas – zachęca Teresa Zalewska, prezeska Raciborskiego Klubu Scrabble "Szkrab".

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zamek Piastowski w Raciborzu

Racibórz, Zamkowa 2

Scrabble to gra słowna polegająca na układaniu wyrazów na planszy z losowanych liter. Mistrzostwa Raciborza w tej grze zostaną zorganizowane w weekend 17-18 sierpnia w Zamku Piastowskim w Raciborzu. - Wszystko, co musisz zrobić to używać języka, którym posługujesz się na co dzień, bo Scrabble to gra planszowa wykorzystująca słowa i zawierająca elementy taktyki, gdzie każdy ma szansę wygrać, gdyż łut szczęścia ma tu niemałe znaczenie – tłumaczy T. Zalewska

Harmonogram X Jubileuszowych Ogólnopolskich Mistrzostw Raciborza w Scrabble:

  • I dzień: sobota, 17 sierpnia (7 rund)
  • 12:00 — rozpoczęcie turnieju
  • 15:00-16:00 — przerwa obiadowa
  • 20:00 — zakończenie gier
  • II dzień: niedziela, 18 sierpnia (6 rund)
  • 9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
  • 15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju

Organizatorzy podkreślają, że dla każdego zawodnika przewidziano nagrody.

Zapisy prowadzone są TUTAJ, a także drogą mailową (teresazalewska1@wp.pl) oraz telefonicznie pod numerem telefonu: 608 341 215.

Wydarzenie w imieniu Polskiej Federacji Scrabble organizują Raciborski Klub Scrabble "Szkrab" oraz Zamek Piastowski w Raciborzu. Z kolei patronat honorowy objęli starosta Grzegorz Swoboda i prezydent Dariusz Polowy.