Wtorek, 20 kwietnia 2021

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Warsztaty-Voicingers dla dzieci

Start o godz. 11:00, trwa od 14 do 20 sierpnia wstęp wolny

W tym roku VOICINGERS po raz kolejny organizuje muzyczne Warsztaty - Voicingers dla Dzieci, które odbywać się będą od poniedziałku 14 sierpnia do soboty 20 sierpnia od 11:00 do 17:45. Ich zwieńczeniem będzie plenerowy koncert (niedziela, 20 sierpnia, godz. 12:00), w którym dzieci uczestniczące w warsztatach wystąpią z towarzyszeniem międzynarodowej, jazzowej sekcji rytmicznej, w repertuarze niejazzowym.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

MOK Żory - Miejski Ośrodek Kultury w Żorach

Żory, Dolne Przedmieście 1

Zajęcia mają charakter warsztatów stacjonarnych, odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach. Zabawy muzyczne poprowadzą: Grzegorz Karnas (zajęcia z rytmiki), Ania Gadt (zajęcia z wydawania głosu i śpiewu) - pedagodzy doświadczeni w pracy z najmłodszymi pasjonatami muzyki. Nie zabraknie też wykładowców z zagranicy. Edi Sanchez będzie czuwał nad najmłodszymi podczas odkrywania muzyki Ameryki Południowej, pianiści Kajetan Borowski oraz Elchin Shirinov z Azerbejdżanu poprowadzą zajęcia umuzykalniające przy wtórze fortepianu. Dzieci będą miały także okazję pracować z zagranicznymi muzykami (podczas zajęć z obcokrajowcami obecny będzie tłumacz) m.in. wiolonczelistką z Luksemburga - Annemie oraz Andrasem - perkusistą z Węgier.

Jednym z celów przyświecających naszym działaniom, oprócz pracy na rzecz umuzykalnienia najmłodszych, jest zachęcenie do uczestnictwa w imprezach festiwalowych całych rodzin. Istotnym elementem naszego pomysłu na zarażanie dobrym jest zachęcenie rodziców do spędzenia czasu z własnymi pociechami w towarzystwie muzyki na żywo. Uczestnictwo w koncertach festiwalowych ugruntowuje u dzieci praktyczną wiedzę zdobywaną podczas codziennych zajęć (kończących się o 17:45), tworząc jednocześnie nową formę więzi pomiędzy rodzicami a dziećmi.

W celu zarejestrowania przejdź na Stronę Rejestracji i wybierz opcję "voicingers dla dzieci", następnie wypełnij formularz, prześlij go elektronicznie i zaczekaj na odpowiedź od nas. W razie pytań proszę pisać na dagmara@voicingers.com

/Materiały prasowe/