Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
styczeń
15 sobota

Warsztaty mistrzowskie

Sztuki improwizacji można się nauczyć. Warsztaty Mistrzowskie w Domu Kultury w Chwałowicach, to wejście na kolejny poziom umiejętności. Warsztaty wzmocnią umiejętności przydatne zarówno na scenie jak i w zawodach, które wymagają współpracy w grupie, kreatywności i budowania relacji.

Dom Kultury Chwałowice
Rybnik Chwałowice, 1 Maja 91 B

Zapraszamy w sobotę 15 stycznia 2022 r. od 9:00 do 15:00

Obowiązują wcześniejsze zapisy: dkchwalowice.eventy@gmail.com

Koszt: 100 zł

Na tym kursie rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne, kreatywność, spontaniczność, pracę w grupie, budowanie relacji, odwagę i wiele innych. Improwizacja teatralna uczy bycia z drugim człowiekiem i tworzenia wspólnie w kreatywnym procesie akceptacji pomysłów partnera scenicznego.

Warsztaty prowadzone są metodami technik teatru improwizacji, dzięki którym można tworzyć scenę na zawołanie. W teatrze improwizacji nie ma scenariusza, przygotowanych postaci lub tekstów – inspiracje pochodzą od publiczności i aktorów.

Tomasz Marcinko - Aktor improwizator i trener improwizacji. Na scenie komediowej od 2008 roku. Współtwórca licznych projektów m.in. Improkracja, PAPTAK, Japety Slavic Party 24/7. W 2011 został członkiem założycielem Teatru Improwizacji "Improkracja", która stała się jedną z największych grup improwizacji w Polsce.

Nauczą improwizacji w Akademii Improwizacji na regularnych kursach oraz w szkołach, m.in. w Wyższej Szkole Bankowej.

Improwizacji uczył się od światowej sławy trenerów (m.in. Second City Hollywood).