Sobota, 8 sierpnia 2020

imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

RSS

Warsztaty akrobatyki i kuglarstwa

Start 07.04.2018 o godz. 11:30 cena biletu: 30 zł

Dom Kultury Boguszowice zaprasza w sobotę 7 kwietnia dzieci i nastolatków na warsztaty akrobatyczne i kuglarskie. „Tymi zajęciami wychodzimy naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu dzieci i młodzieży, jakim cieszyły się warsztaty pt. Jak rozruszać arenę cyrkową?, które zorganizowaliśmy na początku tego roku” mówi Izabela Karwot, dyrektor Domu Kultury Boguszowice.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dom Kultury Boguszowice

Rybnik, Plac Pokoju 1

Akrobatyka dla najmłodszych to znakomita okazja wzmocnienia mięśni i usprawnienia elastyczności. Wspomaga kształtowanie prawidłowej sylwetki i… jest niezwykle efektowna! Warsztaty poprowadzi Paulina Jasińska, dyplomowana trenerka akrobatyki oraz tancerka. Zajęcia w zakresie sztuk kuglarskich to przede wszystkim żonglerka, świetnie wspomagająca umiejętność koncentracji oraz koordynację psycho-ruchową. Poprowadzi je Izabela Kraszewska-Woronowicz.

Uczestników podzielono na dwie grupy wiekowe: dziecięcą (6-12 lat) i młodzieżową (powyżej 12 lat). Młodsza grupa rozpocznie o 11:30 od nauki sztuk kuglarskich, a po godzinnych warsztatach i przerwie, o 13:45, zajmie się artystyczną gimnastyką na ścieżce akrobatycznej. W tym samym czasie grupa starsza najpierw zmierzy się z przewrotami, przerzutami i spacerami na rękach, aby następnie przystąpić do zajęć żonglerki i kręcenia talerzami kuglarskimi.

„Do tej pięknej zabawy zapraszamy wszystkich, którzy chcieli, a nie mieli możliwości uczestniczenia w styczniowych zajęciach oraz tych, którym akrobatyka już zdążyła skraść serce!”, zachęca dyrektor boguszowickiego domu kultury. Wstęp na warsztaty kosztuje 30 zł, a opłaty można dokonać w sekretariacie Domu Kultury Boguszowice lub za pośrednictwem serwisu strefazajec.pl