Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

imieniny: Juliusza, Ludosława, Zenona

RSS

W WCK stworzą obrazy z mchu

Start 27.11.2020 o godz. 17:00 cena biletu: 70 zł

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną odsłonę warsztatów z cyklu „Tu i teraz”. W piątek, 27 listopada o godz.17:00 odbędą się warsztaty tworzenia obrazu z mchu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Te niezwykłe dekoracje powstaną w ramach zajęć z hortiterapii, a poprowadzi je Lucyna Wawrzykowska-Koszyk, z zawodu psycholog, a z pasji certyfikowana florystka. Uczestnicy dowiedzą się, jak krok po kroku przejść proces tworzenia obrazu, na co zwrócić uwagę przy planowaniu kompozycji oraz jak pielęgnować już wykonaną dekorację. Twórcze warsztaty są gwarancją dużej dawki wiedzy z zakresu hortiterapii, a także inspiracji do wykonania niebanalnych dzieł florystycznych zdobiących wnętrza.

- To kolejna atrakcyjna propozycja na listopadowy wieczór i możliwość twórczego spędzenia z nami wolnego czasu - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Organizator zapewnia komplet materiałów do wykonania własnego obrazu: ramę 30 x 40 cm oraz naturalne materiały dekoracyjne. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 70 zł, a zapisy przyjmowane są do 20 listopada pod adresem piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w warsztatach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

/Materiały prasowe/