Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
styczeń
16 niedziela

Turniej gry w kręgle

W dniu 16.01.2022 r. w Kręgielni OSiR, przy ulicy Zamkowej 4, 47 - 400 Racibórz OSiR , odbędzie się turniej gry w kręgle pn. "Rodzinne zmagania kręglarskie". 

OSiR Racibórz
Racibórz, Zamkowa

W dniu 16.01.2022 r. w Kręgielni OSiR, przy ulicy Zamkowej 4, 47 - 400 Racibórz OSiR , odbędzie się Turniej gry w kręgle pn. "Rodzinne zmagania kręglarskie". 

Turniej zostanie przeprowadzony w godzinach 14.00-16.00. Udział w turnieju jest bezpłatny. Uczestnikami turnieju rodzinnego będą 3 osoby z każdej rodziny, w tym minimum 1 osoba dorosła. 

Warunkiem przystąpienia do turnieju jest zgłoszenie się do zawodów: 

- osobiście w biurze OSiR przy ul. Zamkowej 4 (budynek pływalni H2Ostróg I piętro),

- telefonicznie pod nr telefonu 32 415 37 17, 692 965 271,

- mailowo sport@osirraciborz.pl

 do 14 stycznia do godz. 15.00.

Wydarzenie rozpocznie się rozgrzewką po której przejdziemy do zawodów.

Pierwsze trzy drużyny otrzymają dyplomy, puchary oraz nagrody. 

Zasady rywalizacji:

  1. W turnieju obowiązuje system punktowy.
  2. Każda 3 – osobowa rodzina ma do wykonania łącznie 45 rzutów (po 15 rzutów każdy uczestnik),wynik stanowi suma punktów 3 zawodników,
  3. Zwycięzcą turnieju zostaje rodzina mająca na koncie największą liczbę punktów, 
  4. W przypadku równej ilości punktów na miejscach 1 – 3, następuje dogrywka. Wytypowany przedstawiciel drużyny wykonuje 1 rzut. Zwycięża ten, który uzyskał więcej punktów. W przypadku ponownego remisu – rzuty do wyłonienia zwycięzcy.