Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
luty
2 środa

Teatralna Wieczorynka – Teatr Bajaderka: TIKI RAFA na końcu świata

Teatr Bajaderka zaprasza dzieci na spektakl „Tiki Rafa na krańcu Świata” — pełną przygód, morską opowieść o kolorowej kuli ziemskiej! Dowiemy się, w jaki sposób możemy zadbać o naszą Planetę oraz o wszystkie zwierzęta, aby w swoich domach pozostały bezpieczne. 

Dom Kultury Boguszowice
Rybnik, Plac Pokoju 1

Wiatr kołysze wszystkie fale, więc wsiadajmy czym prędzej na pokład przepięknej Tiki Rafy, aby wraz z Kapitanem Koralem i jego papugą Renią popłynąć w niezapomnianą podróż po wielkich, dalekich kontynentach! Mera, to dziewczynka o wielkiej wyobraźni, która pragnie wyruszyć w daleką podróż, dlatego zawsze przed pójściem spać wygląda przez okno i zatapia się w morskich widokach, śpiewając o swoich marzeniach. Pewnego wieczoru kładąc się spać, Mera odkryła, że znalazła się w szczególnym miejscu. Nie rozumiejąc w jaki sposób do tego doszło, zorientowała się, że znajduje się na pokładzie słynnego statku Tiki ,o którym mama opowiadała jej wiele historii. Mera zapragnęła wykorzystać okazję i wyruszyć w rejs. Pomocny okazał się nowo poznany przyjaciel Szczurek Sznurek, który podróżując pod pokładem statku zwiedził świat wzdłuż i wszerz.

Postacie: Kapitan Koral, Podróżniczka Mera, Szczurek Sznurek, Papuga Renia, Śpiewające Mewy

60 minut. Spektakl Interaktywny z zagadkami dla dzieci od 3 lat.